Přejezd

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Hlavní hrdina je přejet vlakem, ale je mu umožněno prožít svůj vlastní život znovu od začátku. Místo, aby se však ze svých chyb v předchozím životě poučil, opakuje je a přidává ještě mnohé další jako důkaz, že osudu nelze uniknout.

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/18866/prejezd-0ry-18866.jpg 426
Žánr
Sci-fi, Fantasy
Vydáno, Dialog
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Kniha Přejezd

Přidat komentář
RichardvonT.
05.10.2018

Docela zajímavý Švejda. Při čtení se mi vybavoval Dallas 63 od Stephena Kinga, Návrat do budoucnosti 2 a koncem knížky tak trochu i Kmotr Mrázek, připadalo mi, že Pavel Skalka jako by mu z oka vypadl svým vztahem k penězům i vztahům. Autor naznačuje, že i kdybychom mohli couvnout v čase zpět a "na těžkých křižovatkách blbě nezahnout", nemusel by výsledek odpovídat našemu očekávání - člověk je holt tvor emocionální, žádný čistý homo economicus. V listopadu 1989 mi bylo 13 a líbil se mi popis doby v sedmdesátých a osmdesátých letech...no prostě... čte se to samo a dobře.

h2220
24.01.2018

Mladý muž je usmrcen na želez. přejezdu. Probouzí se a žije svůj život znova - ovšem poučí se ze svých předcizích životních kotmelců, pracovních vzletů i padů a milostných vzplanutí ... ?


jprst
24.02.2012

Pokud by člověk měl možnost prožít znovu část svého života, určitě by se mnoha minulým chybám vyhnul, ale zcela jistě by jiné udělal a je otázkou, zda by nebyly ještě horší. Ale rozhodně to stojí za chvilku zamyšlení.

Doporučujeme

Zrazená
Zrazená
Králové Clonmelu
Králové Clonmelu
Smečka
Smečka
Bez slitování
Bez slitování