Předškoláci v pohybu 2 - cvičíme jako zajíc, žába a had

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Cvičení pro předškoláky.

https://www.databazeknih.cz/images_books/10_/103027/predskolaci-v-pohybu-2-cvicime-jako-zajic-zaba-a-had-103027.jpg 41
Žánr:
Literatura naučná, Psychologie a pedagogika, Sport
Vydáno:, Grada
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (1)

Kniha Předškoláci v pohybu 2 - cvičíme jako zajíc, žába a had

ladyfromskye
09.03.2018

Předem říkám, že nejsem odborník na tuto problematiku a že nejsem ani praktik, takže se možná budu v lecčems mýlit, za což se předem omlouvám.
Celkově se mi knížka moc líbila. Mile mě překvapil počet ilustrací a fotografií, ale hlavně fakt, že jednotlivá cvičení byla popsána sice jednoduše, až zkratkovitě, ale zároveň dostatečně srozumitelně, což se moc často nestává. Rovněž se mi líbí spojení her s příběhy, určitě to děti baví víc a ty děti, které ke sportu nemají kladný vztah jaksi geneticky, u nepopulární činnosti jistě trpí méně. A nakonec, potěšilo mě i to, že se nejedná jen o soubor různých cviků, ale přímo o cvičební jednotky, takže učitelé nemusí zdlouhavě vymýšlet, jak mají cviky seřadit (ale samozřejmě zároveň mohou vymýšlet různé obměny).
Na druhou stranu, někdy mi připadalo, že jednotlivá cvičení na sebe někdy příliš nenavazují: dělá se například cvik v sedě, pak cvik ve stoje, pak cvik v leže... To by mi jako dítěti i teď jako dospělému člověku vadilo, navíc by mě to fyzicky nevhodně vysílilo, a proto strhávám knížce jednu *.


Štítky

tělesná cvičení

Autor a jeho další knihy

Hana Volfová

Hana Volfová
česká, 1956

Podobné knihy

Kniha Předškoláci v pohybu 2 - cvičíme jako zajíc, žába a had je:

v Přečtených1x
v Chci si koupit1x