Predajná láska

Predajná láska https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/142732/predajna-laska-142732.jpg 3 5 2

Úspešný podnikateľ, výrobca nábytku, by mohol byť šťastný a spokojný so svojím životom, keby ho nepostihli typické problémy starnúceho chlapa. Náhodou spozná mladé dievča, ktoré si zarába prostitúciou pri ceste, a jeho morálne a etické hodnoty sa začnú postupne meniť. V snahe pomôcť Blanke sa pomaly vzďaľuje od svojej ženy Klaudie a zapletie sa do nerovného vzťahu s ľahkou ženou. Prekračuje hranice slušnosti a rozbíja svoje dlhoročné manželstvo, v ktorom prežil najkrajšie roky. Keď do ľúbostného trojuholníka vstúpi aj Blankina matka, začína sa jeho osobná dráma. Situácia mu prerastá cez hlavu, postupne sa prepadá do zvláštneho spolužitia s dvoma ženami a v ošiali nespútaného sexu opustí manželku. Žije s prostitútkou a snaží sa dostať Blanku z pazúrov pasáka. Neodsudzujú ho iba jeho psy vlčiaky... Vyhrabe sa Laco z tohto bahna? Ako si poradí jeho žena Klaudia...?... celý text

Jurajovamaka
28.02.2021 3 z 5

Príjemné čítanie. Pribeh ma zaujal a zároveň aj prekvapil čo všetko môže život priniesť. Myslíte si, že máte spokojný život a zrazu sa pre vzbúrené hormóny všetko zmení.
Ľahké čítanie, taký zákusok ku kávičke ❤odporúčam ✌

danuska
23.04.2013 3 z 5

Pribeh o cloveku, ktory napriek pokrocilemu veku, absolutne nevie co chce, a najradsej by "sedel na dvoch stolickach", ale akurat tak padne medzi ne. Kniha sa dobre cita, je to zaujimavy pribeh, ale je v nej popisanych vela nezmyslov, ktore si autora lahko mohla najprv zistit.

Kniha Predajná láska je v