Pred oltárom

Pred oltárom https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33342/pred-oltarom-33342.jpg 5 12 2

Hovorí sa, že pocit, aký majú mladé ženy, keď stoja pred oltárom, a zároveň na prahu nového života je neopakovateľný. Príbeh s hlbokým zmyslom pre psychológiu a samozrejme aj so zmyslom pre humor.

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Mladé letá

At the Altar: Matrimonial Tales , 1994

Starmoon
08.01.2021 5 z 5

Som úprimne vďačná Bohu za dar života a talent tejto autorky. Jej láskavý a neraz humorný pohľad na svet si ma získal už pri azda jej najznámejšom diele, a v priebehu nasledujúcich rokov si určite rada prečítam i ďalšie jej knihy.

Konkrétne túto som si vybrala pre jej tematiku – nie tak dávno som sama bola nevesta, okrem toho som mala chuť dávkovať si medzi detektívkami niečo milé a nežné. Stalo sa; knihu som tak síce čítala skoro mesiac, dôležitejšie však je, že mi viackrát vyčarila úsmev na tvári, potešila moju romantickú stránku a pri viacerých poviedkach som si vravela, že by som si ich rada prečítala aj vo forme románu.

bublina84
23.09.2019 4 z 5

Kniha obsahuje krátké povídky, které se točí kolem tématu vyslyšené nabídky k sňatku. Povídky se četly lehce a nešetřily humorem. Dobrá kniha.