Prečo mama stále pije

Prečo mama stále pije https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/479212/bmid_preco-mama-stale-pije-kKE-479212.jpg 4 38 3

Deník rozčilené matky série

< 4. díl

Čím väčšie deti, tým väčší drink. Ellen je matkou už tak dlho, že sa cíti trochu stratená. Deti vyrástli a tvária sa ako dospelí. No napriek maximálnemu úsiliu vzácne zlatíčka stále nepoznajú kôš na bielizeň, rozdiel medzi nudou a hladom ani to, že povedať: „nenašiel som to, mami“ nie je to isté, ako skutočne niečo hľadať. Uprostred chaosu medzi vodičskými skúškami a maturitou svojej dcéry robí všetko pre to, aby udržala rodinu nad vodou, aj keď sú deti maximálne odhodlané ignorovať jej snahu. Cíti sa nedocenená a občas príliš sama.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Lindeni

Why Mummy’s Sloshed , 2020

kikies
13.11.2023 3 z 5

Tak nějak dočteno ze setrvačnosti. Jako pořád mě to bavilo, ale bylo to furt stejné... ostatně jako život matek, takže co si stěžuji, že? :D

cherubinka
09.10.2022 4 z 5

(SPOILER) Když už jsem si dala práci přečíst 3 předchozí... Má to i konec. Slušný a vlastně nepřekvapivý. Na můj vkus je tam moc bilancování, přemýšlení, rozebírání... No. Dočteno, kruh se uzavřel a všichni zmoudřeli.

Dashmo
18.07.2022 2 z 5

Aspoň ten koniec stál za niečo..

Kniha Prečo mama stále pije je v