Žirafí slzy

Žirafí slzy https://www.databazeknih.cz/img/books/70_/70903/bmid_zirafi-slzy-QUP-70903.jpg 4 78 28

Precious Ramotsweová série

Druhá kniha o první dámské detektivní kanceláři v Gaborone nás potěší dalšími příběhy z exotického prostředí Botswany. Opět se setkáme se sympatickou korpulentní Precious Ramotswe, majitelkou detektivní kanceláře, i její pravou rukou – sekretářkou paní Makutsi, která vyřeší svůj první samostatný případ. I tentokrát budeme sledovat, jak se vyvíjí harmonický vztah paní Ramotswe s přítelem J. L. B. Matekonim, a navíc se seznámíme i s nenadálými přírůstky do jejich společné domácnosti.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Argo

Tears of the Giraffe , 2000

Janeee
21.08.2016 4 z 5

Opět super kniha od tohoto autora! Čte se krásně, rychle a poutavě. Brzy si přečtu ještě další díly. ;-)

Evik30
01.04.2016 4 z 5

Já proti této knize rozhodně nic nemám. Je to taková příjemná oddechovka. Odehrávají se v ní situace, které Evropan zažít nemůže. Je to kniha o jiné zemi, jiné kultuře, ale přečíst si je radost.

zuzana4291
01.07.2015 2 z 5

Tato kniha mě hodně zklamala....čekala jsem od ní daleko více.....celou knihu jsem čekala nějaký "spád" , ale nic takového se nekonalo.....celá kniha byla od první do poslední stránky ve stejném duchu

monika3683
15.08.2014 5 z 5

Krásná kniha, hned jdu pro další díl.

Amiran
23.07.2014 5 z 5

Kráááása... Co jiného říct. :D Miluju jeho příběhy. :)

playada
06.02.2013 5 z 5

To je nesmírně milé a poetické. Je to už třetí kniha z této série a všechny jsou vynikající. Škoda, že ta Afrika nemůže zůstat tak panensky čistá a západní civilizací nedotčená :-(.

Leskodka
18.10.2012 5 z 5

Kniha se mi líbila, taková pěkná oddechovka, která zaujala, dobře se četla a určitě si přečtu další knihy autora.

rose
14.06.2012 5 z 5

Při čtení jsem se octla v úplně jiném světě, který my Evropani neznáme. Je to povídání o obyčejných lidech, žádné akční příběhy. Všechny hlavní postavy mi byly sympatické, moc hezky jsem si početla. Příjemné milé čtení pro klidný večer.