Konec iluzí

Konec iluzí https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42797/preacher-kazatel-konec-iluzi-42797.jpg 5 132 6

Preacher (Kazatel) série

Zachránil svou dívku. Zachránil svého kámoše. Vyříkal si to s anděly. Je tedy na čase, aby šlo všechno do hajzlu. A jako vždycky, i tady přichází úder z naprosto nečekané strany. Při pátrání po ztraceném Bohu dorazí Jesse Custer do města New Orleans, aby požádal o pomoc kněze voodoo. Jenže pod hladinou číhají nejen krokodýli, ale i hříchy minulosti, které, jak známo, mají ve zvyku se vynořit a zahryznout se vám do lýtka.A ani to nemusí být vaše hříchy.... celý text

Literatura světová , Komiksy , Fantasy

Vydáno: , BB art , Crew

Preacher: Dixie Fried , 1997

Luigi1
10.05.2023 5 z 5

Tento je suprovej

Disease
26.09.2018 3 z 5

Trochu moc vycpávkové. Sice se dozvíme, jak to bylo s Casssidym (Proinsias, twl! :-D) a děj se malinko posune, ale chybí tomu nějaký silnější moment.

Lenka.Vílka
12.06.2016 5 z 5

Jéééééééééééééé.

OldaB
13.03.2016 5 z 5

Cassidy poodhaluje roušku tajemství svého původu a atmosféra New Orleans prosakuje každou stránkou komiksu. Opravdu skvělý díl.

Kapis
01.04.2015 4 z 5

Tak trochu moc Beverly Hills na mně! Tak trochu moc onanie nad úžasností New Yorku a potažmo Ameriky, i když tohle dokázal Ennis šikovně zabalit do dialogů tak, že to postavy místy "nevědomky" samy parodují. Ten jeden tlusťoch vypadá úplně stejně jako ten makarónský mafián bez čuráka a úplně stejně jako masový vrah Si z předešlých dílů. O různorodosti ksichtů a drsně pokřivených úst obecně, nemluvě. No, ale tak jako tak mě to furt bavilo a zhltl jsem to během jednoho dne. Už čtu další díl.

Gahanka
18.02.2012 5 z 5

Jeden z mých nejoblíbenějších dílů! naprosto úžasné dílko.