Prdlé pohádky

Prdlé pohádky https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/181071/bmid_prdle-pohadky-181071.jpg 3 6 3

Marek Cpin, Miloš Knor, Ester Kočičková, Marie Ludvíková, Tomáš Matonoha, Václav Neužil, Lukáš Pavlásek, Lumír Tuček, Petr Vydra, Jakub Žáček... Tedy, jeden scénograf a devět komediálních herců, které znáte z pořadu Na stojáka, vyměnili mikrofony (a dřevotřísku) za počítačové klávesnice a na světě jsou nové pohádky. Jsou veselé. Jsou dojemné. Jsou ochytřující. Jsou pro všechny děti od pěti let a hlavně jsou... TOTÁLNĚ PRDLÉ! V knize na vás čeká úplný horor jedné Špagety; Princezna, která ukradla zuby; Jednohlavý drak a jeho tři konce; Pohádka o perníku, po kterém je hned celý svět lepší; Tři sestry; Princezna s vysavačem; Medvědi; knedlík jako Nejlepší koření; Princezna s plnovousem a Nebojácný Venda.... celý text

vejik
02.01.2019 1 z 5

Přečetla jsem, ale nedovedu si představit, že by při čtení udrželo jakékoli dítě pozornost. Nudné, nezáživné, velmi „vtipné“. Vracet se ke knize určitě nebudu.

jarki
13.10.2017 1 z 5

Nejvice mě zaujaly: O princezně a vysavači, Nejlepší koření a Medvědi..... Tři sestry mi nepřišla jako pohádka.

bibi.r
10.04.2016 3 z 5

Některé pohádky byly vtipné hodně, některé méně.