Prázdniny s Julií

Prázdniny s Julií https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23802/prazdniny-s-julii-23802.jpg 4 51 12

Rozpustilá dívka Julie, která vystrnadila svého strýce z jeho rodné vily, protože ho chtěla ukrýt před vdavekchtivou vdovou Laurou, se rozhodla proměnit toto místo v letní penzion pro hosty. Tak začíná příběh plný lásky, nedorozumění a dobrodružství, okořeněný ještě záhadnou ztracených perel herečky Mii Bodo. A když se navíc strýc, který už nemůže na chatě vydržet, nečekaně vrátí, není o humorné situace a nečekaná setkání nouze.... celý text

JancaMia
27.02.2020 3 z 5

velmi milé zábavné :)

ManitraM
05.09.2019 5 z 5

Velmi zábavná, i když mi přišlo, že před sebou vidím klasický film pro pamětníky :) a možná právě proto jsem se u toho tolik bavila...

cukrovka
23.12.2018 4 z 5

Nenáročné oddechové čtení.

kopretina19
21.02.2018 4 z 5

Vtipná a nenáročná prázdninová oddechovka. Nijak extra nenadchne, neurazí, ale pobaví.

Aracely
18.11.2017 4 z 5

Nejsem z knihy nadšená tak, jako moje babička, ale nebylo to špatné... Nicméně jsem si musela zvykat na tu mluvu, vůbec se tam podle mého názoru nehodila. Příběh byl velmi bláznivý a chaotický, ale pokud toto vyhledáváte, tak se Vám Prázdniny s Julií budou líbit.

krucipisek
14.01.2016

četla jsem ji ještě jako dvanáctiletá holka, když vycházela jako čtení na pokračování v časopise Naše rodina, který odebírala moje babička.
Bylo to v té době krásné počteníčko se čtrnáctidenní nedočkavostí na další vydání časopisu.
Krásná vzpomínka na dětství...

tisha8409
28.08.2015 1 z 5

Toto jsem četla, ale nenadchlo mne to, asi proto, že je tam cítit ten sedmdesátkový podton, na dobu devadesátek takový.. nereálný - mluva především.

raty
10.08.2015 4 z 5

Velmi milé a vtipné letní čtení, které mi připomínalo sledování filmů pro pamětníky.

liskarysava
29.06.2014 5 z 5

Docela jsem se zasmála, taková pohodová nenáročná knížka.

Lenka4
25.10.2013 4 z 5

Kniha, u které se nemusí přemýšlet, jen se nechat bavit. Doporučuji nejen na léto, ale především na podzimní deštivé a mlhavé dny.

RonnieElaine
08.09.2012 4 z 5

Krásně lehce a vtipně napsaná knížka, na léto úplně ideální.

Sisi74
22.03.2012

Pohodová únikovka nejen na prázdniny...

léto

Kniha Prázdniny s Julií je v