Prázdniny na moři

Prázdniny na moři https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405925/bmid_prazdniny-na-mori-r7d-405925.jpg 3 101 30

Emily je se svým životem spokojená. Miluje svou práci i nezávislost. Ale také cítí, že je čas na změnu. A když jí nejlepší kamarádka Rebecca nabídne, že by mohly vařit v létě na lodi u skotského pobřeží, neváhá ani minutu. Všechno je ale jinak – Emily v kuchyni zatápí žárlivá pomocnice, navíc je Rebecca těhotná a většinu práce nechává na ní. A pak ten pohledný doktor, kterého se snaží Emily ignorovat. Mohla by se do něj totiž zamilovat…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Motto

A Summer at Sea , 2016

klarinka9974
01.11.2019 4 z 5

Mě se to líbilo. Bylo to příjemné si oddechnout u jednoduché romantiky s úžasným popisem Skotska. Bylo jasné jak kniha dopadne a že se šťastného konce nemusíme bát.

Etule
16.09.2019 2 z 5

To bylo teda dost slabé. Vztah, který mezi Emily a Alasdairem vznikl byl dost zvláštní vzhledem k tomu, že se za celou dobu potkali asi tak třikrát a jednou se spolu vyspali. To nebyl zrovna můj šálek kávy. Spousta rozhovorů o ničem, postav, které tam byly asi jen aby zaplnily svými tupými dialogy stránky. Kdyby to bylo o polovinu kratší asi by to bylo zajímavější.

Nelička
15.08.2019 2 z 5

Musim teda říct, že žádná sláva :-( Na to, jak jsem si Srdcovky oblíbila, tak tohle byla trochu nuda. Možná i proto, že jsem těsně před dočetla Lásku po Řecku a to byla PECKA! Každopádně v týhle knížce nešlo víceméně o nic... Bezduché a bezpředmětné rozhovory, nudné postavy.. Snad jen to prostředí Skotské Vysočiny bylo docela fajn. Navíc moc nepodporuju domácí porody, jejichž byla hlavní hrdinka zastánkyní :-/ Takže celkově jen 3/5*

janina66
13.08.2019 5 z 5

SUPER! Úžasné počteníčko. Nic náročného, ale bylo to krásné letní a oddychové. Konec trochu urychlený. Doporučuji

Šalamoun
10.07.2019

Krásný,pohodový román.
Moc se mi to líbilo :).

Falda
03.07.2019 5 z 5

Skvělé letní a oddechové čtení. Nenáročná literatura, která neurazí. Postavy se mi moc líbily, děj krásně ubíhal.

Ivuska.09
26.06.2019 4 z 5

Je pro mě těžké říct, která z letošních Srdovek je nelepší. Zatím jsem si užila všechny (včetně této) a nemám k nim nic, co bych dodala. Hlavní hrdinka mi nepřišla protivná (ani příliš naivní) a její příběh mě prostě bavil. Doporučuji číst tehdy, když potřebujete něco nenáročného a jednoduchého - pak vás nemůže zklamat.

JanaDor
15.06.2019 3 z 5

Ze Srdcovek jsem přečetla dohromady čtyři knihy a tato mě zaujala nejméně. Ale to pro vás nic neznamená, protože ráda sleduju, jak se kniha líbí jiným čtenářům a z čeho jsem já nadšená a dám plný počet pět hvězdiček, dá někdo dvě nebo tři a říká, že je to nuda. Zde mi byla nesympatická hlavní hrdinka. Hodně mě svou dokonalostí a správným chováním lezla na nervy. Působilo to nepřirozeně. Ale někomu se to může naopak velmi líbit a brát to jako plus. Vylíčená krajina vypadala opravdu nádherně a už se těším až Skotko uvidím. Kniha je čtivá a pohodová.

ivousekk
07.06.2019 3 z 5

Klasická romatická oddechovka. Velice nenáročná. Plusové body za to, že mne navnadila k tomu, abych se mrkla na fotky Skotska, když byla v celé knize skotská krajina tak opěvovaná :-)
Oproti loni vydaným Srdcovkám o dost slabší.

alzbeta4340
02.06.2019 4 z 5

Jednoduchý, ale příjemně plynoucí příběh ke chvílím oddechu. Obsahuje špetku humoru a obejde se bez doslovných sexuálních scén. Povedené.

pro ženy Skotsko

Katie Fforde
anglická, 1952
2019  66%Prázdniny na moři
2010  78%Skotská romance
2009  81%Téměř perfektní
2007  73%Umění žít
2006  75%Flořin úděl

Kniha Prázdniny na moři je v