Prázdninová láska

Prázdninová láska

Představa prázdnin strávených u babičky na vesnici, kde doslova chcíp pes, se čtrnáctileté Lence vůbec nezamlouvá. Naštěstí ji hned po příjezdu čeká náramné překvapení, vlastně dvě, či dokonce ještě víc. Prvním z nich je Standa, docela sympatický kluk, který se přednedávnem přistěhoval, ale hlavně místo zanedbaného opuštěného statku vybudoval v sousední obci podnikavý pan Nývlt hřebčín a právě koně jsou Lenčinou největší láskou a koníčkem zároveň. Vždyť je sama zdatnou jezdkyní. Jak se zdá, letošní prázdniny zkrátka nebudou mít chybu, tím spíš, že Lenka prožije svou první lásku s krásným a zajímavým Davidem. Jenomže, nic obvykle není takové jak se na první pohled jeví, a tak Lenku kromě spousty krásných zážitků čeká i velké zklamání. Zkrátka milovnice příběhů plných lásky a koní si tentokrát opravdu přijdou na své. méně textu

https://www.databazeknih.cz/images_books/11_/1102/prazdinova-laska-1102.jpg 4.310
Romány, Literatura česká
Vydáno:, Spira, Petra (ČR)

LucikŠarochová
23.12.2016

Je to již druhá kniha přečtená od téhle autorky. První jsem četla Můj kamarád Blesk. Byla naprosto úchvatná, hltala jsem stránku za stránkou a od knihy jsem se vůbec nemohla odtrhnout. Výsledek byl naprosto jednoznačný, knihu jsem přečetla za jednu noc a okamžitě jsem se začala shánět po dalších knihách od této autorky. Kdykoli byla hlavní hrdinka smutná, já taky, kdykoli byla veselá a zamilovaná, já se tak taky cítila. Hlavní hrdinka mi byla příšerně sympatická a hodně jsem se s ní ztotožnila. David byl také skvělí, až na to, že jí strašně zahýbal s jinými děvčaty. Prosté božíííí. :-)

Alexxandra
02.06.2012

Zatím jediná kniha kterou jsem od této autorky četla,ale líbila se mi a určitě se k ní někdy ráda vrátím a nějákou knihu od Franckové si určitě ještě přečtu.