Prázdné křeslo

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Věhlasný kriminalista Lincoln Rhyme přijíždí se svou spolupracovnicí Amélií Sachsovou do Severní Karolíny, aby se zde podrobil operaci, která by mu mohla navrátit hybnost. Krátce po příjezdu se na Rhyma obrátí šerif nedalekého městečka a prosí jej o pomoc při řešení zapeklitého případu. Proti němu však tentokráte nestojí profesionální zabiják, ale nevyzpytatelný šestnáctiletý chlapec, vysmívaný pro svůj vzhled a chorobnou posedlost hmyzem. Nejzdatnějším Rhymovým soupeřem se ovšem nakonec nestává „Hmyzoun“, nýbrž protivník z nejsilnějších: Amélie Sachsová. Ta se totiž pouští do velmi riskantního pátrání na vlastní pěst, při kterém postupně vycházejí najevo nové okolnosti. Oba hlavní hrdinové tak nyní stojí proti sobě. Avšak zvítězit může pouze jeden....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/60_/60043/lincoln-rhyme-prazdne-kreslo-RL0-60043.jpg 4.51014
Série:

Případy Lincolna Rhyma (3.)

Žánr:
Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Domino
Orig. název:

The Empty Chair (2000)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (147)

Kniha Prázdné křeslo

Přidat komentář
RADOST
02. května

Skvělé. Kniha mi poskytla zábavu, napětí i poučení (nejen ze světa hmyzu).

banánovépyré
05. dubna

Perfektní. Skvěle propracovaný příběh, postavy, prostředí... prostě perfektní. Můj první Deaver vůbec. Poslouchala jsem jako audioknihu a hlas Jana Vondráčka je naprosto dokonalý a přidává asi tak ještě dalších 100 %.

Karborund
02. dubna

Poutavě napsaný detektivní příběh, zajímavé téma, překvapivé rozuzlení, není moc co vytknout.

Olava
28. března

Nejlepší případ Lincolna Rhyma. Žádná další kniha s ním mě už tolik nenadchla.

Marsí5
09. března

Pááni!
Už třetí kniha od tohoto autora, všechno příběhy Amélie a Lincolna, a zatím absolutně nejlepší! Nejdříve si říkáte, co bude na další polovině stránek, když se pronásledování blíží k úspěšnému závěru. A od té doby nečekané zvraty neberou konce!
Autor vás okamžitě vtáhne do děje a už nepustí, napínavá gradace, která probíhá téměř čtvrtinou knížky, při odhalování zločinů už jen valíte oči :-D
Luxus!!!

kiki11
21. února

Po Tanečníkovi, který mě moc nezaujal, jsem se pustila do dalšího dílu a doufala, že mě nezklame. A nezklamal. Prázdné křeslo se čte samo, je tam spousta zvratů a nepřestává překvapovat do poslední stránky. Na můj vkus až moc postav, občas jsem se malinko ztrácela kdo je kdo, ale jinak super, vše do posledního detailu geniálně vymyšlené. Sachsová a Rhyme jsou mými oblíbenci, takže se určitě brzy pustím do dalšího dílu.

LP113
11. února

Super. Začátek jako obvykle trochu zdlouhavý, ale pak pecka.Jak tady již někdo psal, tak hodně postav, s tím mám problém u hodně knih. Celkově rozhodně doporučuji, konec je perfektní.

Pumpkin
03. února

Jedna z mých nejoblíbenějších ze série.