Právník na rožni ekniha

Humorista, milovník kvalitních detektivek a vášnivý houbař Robert Brinda přichází s dalším ze svých krimi příběhů s pořádnou špetkou satiry.

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/476347/big_pravnik-na-rozni-3Hq-476347.jpg 51

Kniha Právník na rožni

Jaruš7

Systematicky formovaná osobnost k cílené metě stát se hlavou právní kanceláře je chytrá volba pro konspirativní rodinný záměr, jak zbohatnout a přitom docílit renomé, způsobem nekale kalým, leč excelentně zábavným, i když při tom je předpokladem, že mříž a pomsta jsou nejbliže dramatické skutečnosti.

Citace:" Byl to podraz na nás. Odhalila ho ta mladá, chytrá slečna, kterou na mne nasadil strýc Raymond. Přišla za mnou hned to ráno následujícího dne a svým sladkým hláskem, že se s tou smlouvou nemusím namáhat, protože, když viděla, jaké mi dělá potíže její sestavení, hodila jí na krk jakémusi chlápkovi z mého sekretariátu, který s ní byl během půlhodinky hotový. Neodpustila si vítězoslavné zakončení, že jsme za její sestavení inkasovali kilové palmáre, které bylo na místě hotově vyplaceno."

Potěšení se vším všudy. SUPERIOR.