Pravidla skutečných ninjů

kniha od:

Pravidla skutečných ninjů obálka knihy
Mé hodnocení:

KoupitKoupit eknihu

Do třídy přišel nový kluk a s ním spousta problémů. S nikým se nebaví, sprostě nadává, a navíc se pere. Spolužáci zjišťují, že to s ním nebude lehké. Ale jednoduché to nemá ani sám Ivoš. Naštěstí je tady Lenka, sociální pracovnice věnující se bojovému umění. Díky ní a knize o ninjech se Ivoš stane následovníkem umění starodávných bojovníků. A naučí se, že problémy se neřeší útěkem ani rvačkou. Dokáže se jim nakonec postavit jako skutečný ninja?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/422483/pravidla-skutecnych-ninju-cZJ-422483.jpeg 4.910
Žánr
Dobrodružné, Pro děti a mládež, Příběhy
Vydáno, Albatros (ČR), Pasparta
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Pravidla skutečných ninjů

Přidat komentář
broskev28
04.08.2020

Přečetla jsem už několik knih této šikovné autorky a psycholožky v jedné osobě a smekám. Nevím sice, jak na ně reagují děti - v naší knihovně si půjčují leda tak Piráta, ale Můj brácha Tornádo nebo Lukáš a profesor Neptun zůstávají zatím ze strany dětí nepovšimnuty - ale určitě vím, že jsou významným pomocníkem pro rodiče i pedagogy.
Za sebe přiznávám, že mě Pravidla velmi zaujala a že přístup sociální pracovnice Lenky (baba Zubatá ovšem taky bodovala, klasika se neztratí!) byl naprosto úchvatný! A ze své téměř desetileté školní praxe můžu potvrdit: zlé (agresivní, útočné) dítě téměř vždy ventiluje komplikovanou situaci v rodině, případně v kolektivu - jiné řešení mu totiž většinou nikdo nenabídl . . .

Žirka
09.02.2020

Je to darebák a nic než pohrdání a trest si nezaslouží. Jenže nic nebývá většinou tak jednoduché, jak se nám to na první pohled jeví...


zupri
24.01.2020

Děti knížka moc bavila. Já občas pozornost při čtení ztratila ... proto o * méně.... i když uznávám, že knížka je pro děti, tak mám moc ráda, když nás při společném čtení baví všechny.

Niff820
02.01.2020

Takový to když berete knihy dětem a čtete je sami.

MartinaF
25.12.2019

Pravidla skutečných ninjů jsem zhltla jako malinu. Kniha se četla velice dobře, čtenář se mohl vcítit do role Ivoše, který je čistě negativní postavou. Ale vše není tak černobílé, jak se na první pohled může zdát. Musím říct, že příběh byl skvěle napsaný, napínavý a já v přestávkách na přípravě štědrovečerní ryby četla tuto knihu.

avalon448
09.12.2019

Super knížka.