Pravidla se změnila

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Kniha „Pravidla se změnila“ vychází z autorské dílny klasika české literatury Zdeňka Jirotky, který se do povědomí čtenářů zapsal především humoristickým románem „Saturnin“. „Pravidla se změnila“ prezentují Jirotkovu tvorbu prostřednictvím povídek a divadelních her a ani v nich nepostrádáme autorův nezaměnitelný humor.

https://www.databazeknih.cz/images_books/78_/7867/pravidla-se-zmenila-7867.jpg 4.128
Žánr:
Humor, Literatura česká
Vydáno:, Akcent
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Pravidla se změnila

Přidat komentář
TerezaFénix
03. března

"Je příjemné popřít existence kamenné zdi, když se mi zachce, ale není příjemné narazit na ní hlavou." (z povídky Rozhovor pod sochou).
Kniha povídek, milé čtení před spaním a nebo do vlaku, k vodě, do čekárny, do kavárny a nebo do auta, když čekáte, až skončí kroužky vašich dětí...

Damato
03.10.2018

Tak tohle mě dostalo víc nežli Muž se psem, ze kterého jsem byla trochu zklamaná, protože jsem očekávala Saturnina.... Tohle mě každopádně potěšilo, pohodový, milý pan Jirotka...

theale
29.12.2016

Milé čtení, taková oddychovka, ale na Saturnina a Muže se psem samozřejmě nedosáhne.

janulka1310
26.04.2015

Prostě klasický humor pana Jirotky:) Povídky jakoby vyprávěl sám pan Saturnin, laskavé, vtipné, vstřícné, věcné. Ideální pro odpočinek a pobavení. Nejvíce se mi líbila povídka Ani J. Egyptský ani p. Freud, při čtení jsem opravdu prodělávala silné záchvaty smíchu:)

KetrinZel
23.04.2014

Pěkné oddychové povídky, vhodná četba k vodě. Je mi u toho moc líto, že pan Jirotka napsal tak málo knih. Jeho Saturnin je ale nepřekonatelný.


Štítky

poslední kniha autora

Autor a jeho další knihy

Zdeněk Jirotka
česká, 1911 - 2003

všechny knihy autora

Kniha Pravidla se změnila je:

v Přečtených49x
v Čtenářské výzvě6x
v Knihotéce17x
v Chystám se číst14x
v Chci si koupit4x