Pravidla etikety: Být na úrovni v každé situaci, 300 otázek a odpovědí v kostce

Pravidla etikety: Být na úrovni v každé situaci, 300 otázek a odpovědí v kostce https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/44364/pravidla-etikety-byt-na-urovni-v-kazde-situaci-otazek-a-odpovedi-v-kostce-44364.jpg 4 3 1

Kdo koho pozdraví první? Pomáhá se dnes ještě hostům z kabátu? Opravdu existuje řeč příborů? Denně se setkáváme s řadou otázek týkajících se společenského chování. V této knížce na ně najdete odpovědi. Odbornice na etiketu zná odpověď na každou otázku Elisabeth Bonneauová vás uvede do světa etikety a poskytne vám praxí prověřené rady ke všemu, co se tohoto tématu týká – od přiměřeného oblečení přes jednání s hosty až po dokonalé stolování. Řeč bude i o ožehavých situacích a jejich řešení podle pravidel společenského chování. S tímto rádcem zvládnete na úrovni a suverénně každou situaci!... celý text

Literatura naučná

Vydáno: , Ikar (ČR)

MOu598
15.04.2021 4 z 5

Zajímavá knížka, je dobré po ní občas sáhnout. Chybí mi ale ilustrace nebo foto. Také mi v knížce chybí takové ty základy (např. uvolnění místa, držení místa ve vlaku apod). Připadá mi, že mladí toto neznají a v této knize nenajdou.

2010  73%Pravidla etikety: Být na úrovni v každé situaci, 300 otázek a odpovědí v kostce
2007  20%Buď dobrý hostitel

Kniha Pravidla etikety: Být na úrovni v každé situaci, 300 otázek a odpovědí v kostce je v