Pravé domácí

Pravé domácí https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/271751/bmid_prave-domaci-ns3-271751.jpg 3 65 17

Kniha pro všechny, kdo mají rádi svěží humor Ivanky Deváté. Nejedná se zde o klobásky nebo koláčky, ale o další veselé historky ze života oblíbené spisovatelky a herečky a jejího bratra, které vás rozesmějí i potěší: příběhy z divadelního prostředí, ale i ze všedních dnů – rodinné legrácky, historky a komentáře...

Literatura česká

Vydáno: , Motto

Lucif
09.02.2024 1 z 5

Již v předmluvě je psáno, že to není kniha určená pro nás a já s tím souhlasím (pro mě není!). Jsou to krátké rodinné zážitky (a fotky) ze života Devátých pro Deváté. Možná bych to dočetla, kdyby to bylo spojeno do příběhu. Takto mě moc nebavilo. Opět mám jiný obal, je tam slepice s obřím vajíčkem a opona. Slabá knížečka. Určitě vhodná pro nečtenáře a pro lidi, co rádi sbírají historky ze zákulisí apod.

simca9342
14.01.2023 5 z 5

Superhumorné trapasy a životní osudy a vtipy o dětech a dospělých. První seznámení s autorkou před dvěma lety :-)

kolacky
24.12.2022 4 z 5

Žasnu, jak si autoři dokázali všechno to zajímavé vybavit. Dobrá oddechovka, jako ostatně cokoliv od paní Deváté.

jeany23
05.02.2022 5 z 5

Krátké vtipné příhody z autorčiny rodiny. Jako oddychová četba to bylo super, u některých glos jsem se dost nasmála. Prostě od toho nesmíte čekat nic světoborného.

archivářka115
24.10.2021 2 z 5

Nejspíš to bude první a poslední knížka, kterou jsem od pí. Deváté četla. Snaha o vtipné glosy ze života její rodiny.
Ze začátku se dala číst, ale potom to byla nuda.

JancaMia
12.09.2021 5 z 5

Laskavé trampoty rodiny Devátých.

Pokorna_Praha
13.05.2021 1 z 5

Nejhorší knížka kterou jem od teto autorky četla. Jen krátké "výkřiky do tmy". Žádný příběh.

Marla
27.02.2020 4 z 5

Takové rodinné plkáníčko. Je s podivem, kolik toho autoři na sebe a své blízké dokázali prásknout :-)))

Kerberos
11.01.2020 4 z 5

Úsměvné vyprávění paní Deváté mi vždy zlepší náladu.

Marcik7
29.07.2019 4 z 5

Vzpomínková kniha známé autorky a jejího bratra, milé a nenáročné čtení.

zdenaR
20.05.2019 4 z 5

Tato kniha popisuje drobné příhody ze života autorky a jejího bratra - psáno typickým vtipným stylem paní Deváté.
Samozřejmě to nelze číst jako román, spíše jako příjemné vsuvky mezi běžnou četbou nebo chvilka před spaním.

petunkav
24.01.2019 5 z 5

Příjmné, lehké a úsměvné čtení. Jednohubka, rychlovka na zlepšení nálady. Žádné těžké čtení.

pagac17
20.06.2018

Tato publikace je souhrnem příhod společně se svým bratrem Jiřím, obsah je čitelný a obsahuje řadu zajímavých postřehů a příhod z jejího a bratrova konání

Analady
23.10.2017 2 z 5

Ačkoliv mám tuto autorku moc ráda, tak tato kniha krátkých historek mě bohužel vůbec nezaujala.

radus
17.02.2016 3 z 5

Tahle knížka mě zklamala, obsahovala krátké příhody z rodiny Ivanky. Některé byly vtipné, jiné méně, je to spíš knížka pro Ivančiny známé a její rodinu, kteří si touto knížku připomenou veselé příhody, které zažili. Nějak mě to prostě nebavilo a ani jsem celou knížku nedočetla. Ale autorku nezavrhuju, určitě přečtu zase něco dalšího z její tvorby.

evago
08.06.2015 1 z 5

kniha mne zklamala...byla jsem ráda,že jsem ji dočetla....

kika 13
05.11.2012 4 z 5

Směs povídek z pera známé autorky.

vzpomínky historky

Autoři knihy