Pravdomluvky

Julie a Sabina jsou dvě obyčejné teenagerky, které prožívají trápení typická pro jejich věk. A o svém každodenním životě si na přeskáčku píšou na společném blogu. Navzájem na sebe reagují, po dvou letech jednotlivé zážitky ještě komentují. Přechod ze základky na střední, tábory, první lásky, pozorování hvězd, nefungující Facebook, knížky, filmy, Vánoce, domácí zvířectvo a tak dál. Výsledkem je pestrý kaleidoskop dokonale odhalující duši a život současných středoškolaček....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/379171/big_pravdomluvky-VRQ-379171.jpg 2.414

Kniha Pravdomluvky

LiLinka

Bohužel mě kniha vůbec nebavila. Dočetla jsem ji jen proto, že nerada knihy odkládám. Nepřišlo mi to bohužel vůbec vtipné, čtivé ani zajímavé. Od Yoli nakladatelství jsem to nečekala, ale třeba to je tím, že už nejsem cílová skupina.

inachisio
30.08.2020

Docela hezké, o čem ty holky přemýšlely a líbil se mi i styl psaní. Žádný zázrak, ale úplně špatné to taky nebylo.

v.michlickova
15.03.2019

Tak tohle se mi ještě nestalo. Ano, četla jsem i knihy co se mi ve finále moc nelíbily, ale vždycky jsem je dočetla. U této knihy tomu tak ale bohužel není. Nedostala jsem se dál než na cca stranu 60. Od začátku to bylo takové nic moc. Nesedl mi styl jakým je to napsané, rádoby vtipné poznámky autorek po dvou letech taky nic moc. A potom, co jedna kapitola byla napsaný v angličtině, ale tak jak se to vyslovuje a né píše jsem si řekla dost. Knihy z kategorie ya mám ráda, ale tohle byl veliký přešlap.

any37
03.02.2019

Taaak ... jako první musím říct, že styl, kterým byla knih napsána mi super vyhovoval. První polovinou jsem jenom tak proplouvala, byly o příběhy z běžného života, u kterých jsem se občas zasmála. Ale ta DRUHÁ půlka! Mnohem, mnohem lepší. Bylo vidět jak holky už dospěly a začaly mít takový ty "filozofický názory", nad kterými se člověk nejednou zamyslel. Upřímně nechápu, jak na to mohli šestnáctiletý/sedmnáctiletý holky přijít.

juliet7226
03.12.2018

Děkujeme ☺️

Verry148
03.11.2018

Knížka se mi líbila. Bylo to zase úplně něco jiného. A jelikož si každý prošel pubertou tak se v některé kapitole určitě najde. Knížka byla doplněna krásnými ilustracemi. A použila jsem i docela dost lepíků takže dobrý