Pravda o mléce - jak ji potvrzuje věda

Pravda o mléce - jak ji potvrzuje věda https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29948/pravda-o-mlece-29948.jpg 4 10 3

Lidé a jejich planeta mají patrně šanci na přežití jen v jediném případě: když bude smysluplně spolupracovat mladá moderní věda se znalci tisícileté vědy tradiční. Autorka seznamuje s poznatky o škodlivosti mléka, se kterými se seznamovala při účasti na světových konferencích už před čtvrt stoletím a které vládní instituce nedovolily publikovat.... celý text

whack
13.01.2019 5 z 5

Kniha je naklonená makrobiotickému pescetariánskemu spôsobu stravovania. Komplexne sa v nej rozoberajú negatívne zdravotné aspekty konzumácie mlieka a mliečnych výrobkov. Protiváha štátom financovanej lobby mliečneho priemyslu.

Cartouche
30.07.2016 odpad!

Makrobiotická slátanina posbíraná z internetových drbů, jejichž kořeny leží v době někdy před 30 lety. Autorka zjevně příliš duchaplnosti nepobrala a svoje "životní dílo" určila čtenářské obci podobné úrovně. Že mléko Číňanům škodí, protože 90+% z nich trpí laktózovou intolerancí? Ano, ale co my tady v Evropě s tím?

Ono by stačilo trochu projít Google Scholar (například dairy+health+metaanalysis) a seznámit se, jak to s těmi "vědeckými fakty" madam Průchové je. Jenže to by její čtenáři museli být dost inteligentní na to, aby vládli obstojnou angličtinou, že.

Jack Bauer
25.03.2015 5 z 5

Knihu jsem kdysi četl asi ji zapomněl okomentovat, neboť to samé bylo v Činské studii, ale není na škodu si to znovu zopakovat. Člověk už neví čemu má věřit. Celý život nám bylo předkládáno jak je mléko zdravé, ale věřím, že za všemi těmi lži jsou velké peníze. A to se nejedná jen o mléko.