Mrtví pro svět

Mrtví pro svět https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/36023/mid_mrtvi-pro-svet-wLl-36023.jpg 4 280 30

Pravá krev série

Sookie Stackhouseová zjišťuje, že její smůla ji neopouští, spíš naopak. Bill odjel do Peru a zčista jasna se objevil jeho šéf Eric, kterého našla Sookie polonahého, zmateného a ustrašeného. Také bratr Jason zmizí, ve městě je sabat čarodějnic - Sookie nezbývá, než se dopátrat, co se vlastně děje. A její pátrání ponechá čtenáře v napětí až do konce.... celý text

Horory , Romány , Fantasy

Vydáno: , Baronet

Dead to the World , 2004

Ruxandra
21.06.2014 5 z 5

Spoustu Erica a minimum Billa = dokonalý díl :)

77fifi
29.05.2014 5 z 5

napínavé, pěkně se četlo...

Samira
25.02.2014 5 z 5

Vzhledem k faktu, že je v této knížce tolik Erica nemůže to být jinak a je to jeden z mých nejoblíbenějších, navíc je hodně vtipný. Příběh se mi celkově líbí, ikdyž děj třeba není tak akční jako nějaké pozdější díly.

Nikol18
09.12.2012 4 z 5

Musím přiznat, že čvrtý díl mě bavil mnohem více než předešlé díly, možná to bylo tím, že jsem viděla pouze tři série seriálů. Je možné, že pár událostí z tohoto dílu nacpali do třetí řady, ale to mi tolik nevadí. Asi tím, že jsem neviděla čtvrtou řadu, se mi tenhle díl líbil více. Možná mě jen trochu připadaly přehnané některé situace, ale kdo má měřítka k tomu, jaké situace jsou pro magické osoby normální? Dokonce se mi už víc zalíbila Sookie, přestože blondýny obecně nemusím, a ona se v prvních dvou dílech chovala jako vygumovaná blondýna, protože s události, které prožila se její uvažování musí zákonitě trochu dotknout, přesto k ní mám stále jisté výhrady, ale uvidíme jak se bude vyvíjet dál. A Eric v této knize se mi líbil stejně jako Sookie, když si nic nepamatoval. Ani mi příliš nechyběl Bill, který mě osobně moc nenadchl. Není to ten typ upíra, ze kterého bych byla odvařená. To už bych raději brala Erica nebo dokonce Pam. Díl hodnotím čtyřmi hvězdami, pobavil mě, udržoval mě bdělou a když nad tím tak uvažuji, tak se mi asi čtvrtá série seriálu bude asi líbit opravdu hodně.

Monisek.B
13.07.2012 2 z 5

Čtvrtý díl mě přesvědčil, že pátý jen tak do ruky nevezmu. Bylo to nudné, nezábavné, se spoustou gramatických chyb a prostě takové unylé... Hlavní hrdinka je hloupoučká nanynka, jinak si to neumím vysvětlit.

K4t13
10.03.2012 1 z 5

Čekala jsem, co tenhle díl přinese a musím upřímně prohlásit, že mě zklamal. Až na pár scén jsem se nudila a navíc mě už vyloženě iritovala ta halda pravopisných chyb kvůli kterých se pomalu nedaly číst i předchozí díly, ale tenhle už opravdu nešel. Knihu jsem nebyla schopná dočíst i přesto, že nepatřím k lidem, kteří knihy nedočtou. Pokud si ji hodláte přečíst, pak vám přeji pevné nervy.

Tcica
12.03.2011 3 z 5

Tahle knížka mi přišla.... Taková o ničem :-( Sookie mi bylo strašně líto... V knize se toho vlastně ani moc neodehrálo...Nemám z toho dobrý pocit :-(

dutahlava
30.11.-0001 5 z 5

zatím nejlepší díl. Nejdřív jsem shlédla tři série v tv a pak se dala do čtení... Všechny knížky Pravé krve jsou pěkně čitelné, souhlasim s názorem o překladu... v jednom díle se tyká, v dalším vyká... :( Líbí se mi, jak je tenhle díl napínavý od začátku do konce. Spoustu nových nadpřirozených bytostí, pěkná bitka a románek na který se dlouho čekalo...

Senza Jenka
30.11.-0001 5 z 5

Knihu jsem shltla, takže jemné nuance mi možná unikly :o) Zajímavý způsob, jak zahnat hrdinku do jiné postele a přitom z ní neudělat "lehkou ženu".
Moc pěkné, i když bych ocenila více děje ohledně čarodějnic.

Vera.sarance
30.11.-0001 5 z 5

Můj oblíbený díl. Paní překladatelka by se měla naučit nepřekládat některé výrazy doslovně a ujasnit si, s kým si Sookie vyká a s kým ne.