Klub mrtvých

Klub mrtvých https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/32078/mid_klub-mrtvych-VEz-32078.jpg 4 298 27

Pravá krev série

Sookie Stackhouseová našla po boku svého upíra Billa jen krátké štěstí. Bill je unesen a držen v zajetí. Sookie musí vynaložit všechny své mimořádné schopnosti i známosti, které si vytvořila v podsvětí, aby Billa vypátrala a osvobodila ze smrtelných stříbrných řetězů. Ale nakonec si vůbec není jistá, zda chce Billa ještě zpátky........... celý text

Horory , Romány , Fantasy

Vydáno: , Baronet

Club Dead , 2003

Nikol18
27.11.2012 3 z 5

No, stále uvažuji o tom, že Sookie je úplně blbá nebo prostě je psychicky vyšinutá, jinak to snad ani neni možný. Jediný normální v tomhle díle se zdále sestra Alcida, který se taky choval jako úplný idiot. Není nad seriál.

Calwen306
06.04.2012 3 z 5

Zatiaľ jednoznačne najlepší a najakčnejší diel. Páčila sa mi najma nová postava - Alcide a som veľmi zvedavá ako sa to všetko vyvinie v ďalších dieloch. Navyše, Eric mi začína byť oveľa sympatickejší ako Bill, čo som veru nečakala. Opať nenáročné a pohodové čítanie.

mySaints
21.03.2012 3 z 5

No ... Pravá krev má sice plno chyb a nudných pasáží (opravdu nepotřebuji vědět, jak dlouho si hrdinka čistí zuby a že Eric voní pracím práškem Tide) , ale autorka umí rozvinout zajímavý děj a proto to vypadá, že to asi přečtu do posledního dílu. Rozhodně lepší upírská story než ubrečené a naivní Stmívání.

Majdule
04.07.2011 4 z 5

Akční díl plný bojových scén :-), Ericova role sílí, čtenářky vzdychají (já tedy rozhodně jo) a musím konstatovat, že tahle knižní Sookie je mi sympatická. Není to tolik Mirek Dušín v sukni (pardon krátkých šortkách) a její úvahy jsou pořád zábavné. Dávám o hvězdičku míň než druhému dílu, ale pořád se bavím.

dutahlava
30.11.-0001 4 z 5

Bill si to sice pohnojil, ale otevřelo to vrátka dalším :) Tenhle díl je, jako ostatní, pěkně čitelný. Líbí se mi. Zajímavé je, jak se liší od natočeného seriálu...

Senza Jenka
30.11.-0001 5 z 5

No, tady si to Bill pěkně pohnojil, což ho stálo cenné body. Sookie se nám pěkně odvázala a mrtvoly taky nechybí :o)

Vera.sarance
30.11.-0001 3 z 5

Není to vůbec špatné ( v angličtině), ale čeští překladatelé tenhle díl oproti dvěma ostatním pěkně "zmrvili".