Přátelství s Bohem

Dialog s Bohem, který každý prožívá po svém, cesta duchovního růstu a autorovo poselství lidem.
Kniha I, Kniha II, Kniha III.

https://www.databazeknih.cz/images_books/97_/97075/pratelstvi-s-bohem-97075.jpg 3.721

Friendship with God (1999)

Duchovní literatura, Náboženství
Vydáno:, Pragma

Martin_Eli

Kniha se snaží změnit pohled na boha, z představy přísného trestajícího vševědoucího z něj dělá kamaráda do každé životní situace. Myšlenka sice dobrá, ale mě pojetí knihy moc nebavilo, dost mě nudilo. Ale možná je to tím, že já prostě tyhle duchovní otázky moc neřeším.

_INCOGNITO_
08.06.2016

Pro cloveka, co si Washche osahava prvne muze toto neco zajimaveho znamenat. Zbyli lide, kteri maji za sebou jeho Hovory s Bohem uz prilis nenadchne. Me tedy urcite ne! Jedine, co se mi potvrdilo, byla domnenka o protahovani teto myslenkove nite na ukor samotnych myslenek - vysledek konzumu, ktery je navic az prilis zabredly.
Pro lidi verici Walsche pak vubec nedoporucuji, protoze by je mohl primet k premysleni a to je konec podstaty jakekoli ikony a samotne cirkve.

hany77
07.08.2014

Tato kniha je velkým hlubokým zamyšlením nad vírou jako takovou, boha se nemusíme bát, Bůh není přísný otec, který nad námi bdí a čeká, kdy se dopustíme chyby a hříchu, je to přítel, který je nám stále nablízku a zahrnuje nás všeobjímající láskou...