Cukr a koření

Cukr a koření https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/269235/mid_pratelstvi-plne-kolacu-269235.jpg 4 29 6

Pekárna Cukr a koření otevírá už zítra! A desetiletá Hannah už se nemůže dočkat. Zároveň je z toho ale pěkně nervózní. Tolik to pro ni a hlavně pro její mámu znamená… Obě milují pečení. Kvůli mámině snu se ale musely přestěhovat a Hannah musela změnit školu. Najde si v nové škole přátele? Zvykne si na to, že máma tráví většinu času v pekárně a chce po Hannah, aby se chovala skoro jako dospělá? Vždyť je jí teprve deset! Ale bez práce zkrátka nejsou koláče… Včetně receptů na pár dobrot a užitečných nápadů, pokud se chystáte otevřít si vlastní pekárnu!... celý text

Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , Albatros (ČR)

Sugar and Spice , 2014

MarMarMar007
02.12.2018 5 z 5

Miluju tuhle knihu, když jsem ji četla, vžila jsem se do postavy malé Hannah natolik, že jsem se ráno divila, že mě nikdo nebudí skákáním po mé posteli. Tuhle knihu doporučuju určitě každýmu, kdo třeba taky přešel na jinou školu a tak podobně, protože si myslím, že když se pak v takových situacích někdo cítí opuštěný, pomůže mu právě přečíst si tuhle knihu... Druhý díl je taky moooc fajn.

otvorenakniha
02.05.2018 4 z 5

Táto knižka sa mi páčila. Hannah bola šikovná. Na to koľko mala rokov, aj veľmi samostatná. Bolo to aj trochu smutné lebo jej rodičia sa rozviedli. Ale napriek tomu zostala silnou a nestratila chuť do života.

Knižní střípky
05.11.2016 5 z 5

Moc se mi tato knížka líbila, četla jsem ji společně se svou osmiletou dcerkou a jsem moc mile potěšena.....na hlavní hrdince Hannah je pěkně a citlivě vykresleno těžké období stěhování, nástupu do nové školy, utvoření nové rodiny, sžívání se s nevlastními sourozenci, prostě začátek nové životní etapy se vším dobrým i špatným, co k němu patří....na Hannah velmi oceňuji to, že jí nevadí, že její koníček není nijak extra cool a nejde s davem, je to strašně šikovná holčina, empatická, milá....moc pěkně se tato kniha četla

zuzi509
27.07.2016 3 z 5

Hezká knížka a hlavně super recepty, ale chybělo mi tam více drama. Koneckonců super kniha u které si skvěle odpočinete.

Paixan
09.07.2016 5 z 5

Konečně jsem našla něco, co není fantasy, sci-fi, dobrodružné, horor,atd.
Něco realistického z obyčejného života obyčejné dívky. Sama peču a tato kniha je opravdu dobrá. Asi se budu zaměřovat na podobné knihy a vřele všem holkám všech věků doporučuju.

iva23
16.03.2016 5 z 5

Hmm, krásná knížka, plná lásky, přátelství, hezkých vztahů, koláčů, dortů a jiných dobrot. Sem tam nějaký pekařský či cukrářský recept nebo rada, hezké ilustrace. Prostě ta pravá knížka pro osmileté slečny.

Linda Chapman
anglická, 1969
2006  90%Návrat domů
2011  85%Jezdecká akademie
2020  91%Kouzlo měsíční záře
2006  87%Po bouři
2006  91%Cesta za svobodou

Kniha Cukr a koření je v