Prastaré tajemství květu života; kniha 2

Prastaré tajemství květu života; kniha 2 https://www.databazeknih.cz/img/books/57_/57393/prastare-tajemstvi-kvetu-zivota-kniha-57393.jpg 5 22 5

Posvátný vzor Květu života, primární zdroj všech fyzických forem, je v tomto svazku, ve druhé polovině světoznámého semináře Květu života, prozkoumáván ještě do větší hloubky. Proporce lidského těla, jemné odlišnosti lidského vědomí, velikosti a vzdálenosti hvězd, planet a Měsíce, samotné stvoření člověka odrážejí svůj původ v tomto krásném a božském obrazci. Skrze složité a podrobné geometrické mapování Drunvalo Melchizedech ukazuje, jak je tento zdánlivě jednoduchý vzor Květu života obsažen ve stvoření našeho veškerého trojdimenzionálního jsoucna. Od pyramid a mysterií Egypta po novou rasu indigových dětí nám Drunvalo předkládá posvátnou geometrii této Reality a jemné energie tvarující náš svět. S božskou inspirací jsme vedeni labyrintem vědy a příběhů, logikou a shodou náhod na cestě rozpomínání se na to, odkud jsme přišli, na zázraky a na magii toho, kým opravdu jsme. ... celý text

Duchovní literatura , Esoterika, astrologie, okultismus

Absolutní bomba svého druhu

Nolme
Nolme
02.01.2022 5 z 5

Podobně jako první díl obsahuje fascinující informace o realitě kolem nás i o vědomí, navazuje na první svazek mužskou částí a přechází na část ženskou, tedy levou část těla a pravou hemisféru. Knihy se naprosto liší od jiné autorovi tvorby, věřila bych, že pouze zaznamenává poselství. Naprosto doporučuji.

Henry_1986
Henry_1986
10.09.2018 5 z 5

Ještě lepší než první svazek...úvod do vlastního světa vyššího vědomí.

JosefHorák
JosefHorák
21.06.2017 5 z 5

Zatím na mne ještě čeká. První část mne vyčerpala ;)

Mondie
Mondie
24.07.2015 5 z 5

Úžasná kniha od stejně úžasného autora, který studoval všechna náboženství světa, aby přišel na společného jmenovatele. Tento druhý díl je poměrně náročnější na přemýšlení, plný platonských těles, hexadronů, dodekadronů, metronových krychlí a merkaby celkově. Samá posvátná geometrie, kde autor nabádá, že je lepší pro pochopení vzít kružítko a tvořit. Vřele doporučuji.

Drunvalo Melchizedek
americká, 1941