Prasátko Peppa a její dobrodružství

Prasátko Peppa a její dobrodružství https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/219414/bmid_prasatko-peppa-a-jeji-dobrodruzstvi-v2T-219414.jpg 4 23 5

V nové knížce o oblíbené prasečí holčičce Peppě najdete čtyři zbrusu nové příběhy. V prvním se vypravíte s Prasátkovými kempovat, ve druhém půjdete spolu s Tomíkem prvně do školky, ve třetím se pobavíte na pouti a ve čtvrtém prožijte s Peppou školní sportovní den. Prima zábavu!

Pro děti a mládež , Pohádky

Vydáno: , Egmont (ČR)

Peppa Goes Camping, George's First Day at Playgroup, Fun at the Fair, Sports Day

LunaL.
28.03.2024 4 z 5

Děti jsou z knihy nadsene, sotva jsme docetli, zaciname od zacatku. Tenhle dil se mi libi vic nez Dalsi dobrodruzstvi. Tady ty pribehy jsou prijatelnejsi :)
Ja Peppu moc nemusim, bylo mi ale jasne, ze se tremi detmi nemam sanci se ji vyhnout! :D

Zdeňula
09.01.2021 5 z 5

Dětem se knížka líbí? Čteme ji skoro každý den.

jarkaska
04.01.2021 5 z 5

Co si dnes přečteme? Ptám se čtyřleté vnučky. A takto to dopadlo. Knihu čteme tak 1x měsíčně.

janasim
21.01.2020 3 z 5

Knížka je sice více vhodná pro malé děti, ale i větší děti milující Peppu si jí jistě také rádi přečtou zejména díky ilustracím. Textíky jsou kraťoulinké, odpovídají seriálu.

HancaB82
06.01.2020

Knížka, která naše nejmenší milovníky prasátka Peppa nezklame. Synovi jsem přečetla, a pak si lehnul s knížkou, díval se na obrázky a příběh doslovně říkal. Vypadalo to jako, když knížku čte :-) Číst ještě neumí. Jsou mu teprve 4. :-)

prasátka, vepři

Autoři knihy