Přání

Přání https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/283996/mid_prani-FLy-283996.jpg 5 42 8

"Nejlepší je vždycky to, čeho je málo," zazní v tomto albu. Pavel Čech za poslední čtyři roky stihl – vedle několika dalších knížek – vytvořit už čtyři Dobrodružství Rychlé Veverky, což rozhodně málo není, všechna se ale bez pochyby řadí k tomu vůbec nejlepšímu, co současný český komiks (nejen) pro děti nabízí. Tentokrát na čtenáře čeká hravý a fantazií prodchnutý příběh o tom, že svá tajná přání má každý, dokonce i zlatá rybka.... celý text

Sauron
25.07.2022 5 z 5

Další skvělý díl. Nejlepší byl ten nápad se špatným vyprávěním-špatnou kresbou a tvrdým Y.

MaxíkD.
01.01.2022 5 z 5

Čtvrtý příběh Rychlé veverky mě nezklamal.

RobertVlach
24.12.2020 4 z 5

Celá série komiksů Dobrodružství Rychlé Veverky je naprosto úžasná a našeho syna moc bavilo plnit různé úkoly. Na rozdíl od jiných Čechových knih je právě tato série komiksových sešitů nejvíc interaktivní a hravá, pro děti 4-8 let tutově doporučuji všechny díly — pokud je ještě seženete.

kamibe
31.10.2019 5 z 5

Ke knížkám Pavla Čecha se dostanu vždycky někde u přátel, kteří nakupují knížky pro svoje děti nebo pro žáky ve škole. Tohle je moje první setkání s Rychlou Veverkou (nebo vlastně spíš s Rychlým Veverkou) a mohu říci, že jsem okouzlena. Velmi se mi líbí prolínání příběhu, který se děje, a příběhu, který je vyprávěn. Vzbuzuje ve mně otázky (kde je maminka? proč kluk zapomíná? jaké byla předchozí Veverkova dobrodružství?), proto se musím poohlédnout po dílech č. 1 až 3.

yellowbanna
03.02.2019 5 z 5

Ilustrace Pavla Čecha zbožňuji a s dětmi už jsme několik jeho knih přečetli. Ale teď poprvé jsem četla jeho komiks sama pro sebe. A docela jej ještě víc. A obrázek brněnského nádraží mě vysloveně rozněžnil.

Čtenářská výzva 2019 - 7. Kniha, která vás zaujala svou obálkou

Magdalena5
28.05.2018 5 z 5

Tak opět nádhera, příklad jak otec může vychovávat syna k mužnosti, galantnosti, rytířství. Která žena by nechtěla být Veronikou v péči Rychlého Veverky?

TerJac
15.07.2016 5 z 5

Pro mě jednoznačně opět obrovský úspěch. Občas mívám pocit, že jsou jeho knihy z jakéhosi jiného světa. Ze světa kde nacházím to, co v tom našem tolik postrádám. Také doporučuji číst s dětmi a užít si to. Jeho knihy dávají obrovské možnosti, jak si užít čtení a udělat z něj zážitek :-) Děkuji Pavle!

martinstefko
29.03.2016 5 z 5

Čtěte tyto komiksy s dětmi, nenechte je číst samotné a užijte si je společně. Myslím, že to je zážitek, který dovede obohatit všechny zúčastněné, jedno jestli děti, nebo dospělé.