Přání

od:


KoupitKoupit eknihu

"Nejlepší je vždycky to, čeho je málo," zazní v tomto albu. Pavel Čech za poslední čtyři roky stihl – vedle několika dalších knížek – vytvořit už čtyři Dobrodružství Rychlé Veverky, což rozhodně málo není, všechna se ale bez pochyby řadí k tomu vůbec nejlepšímu, co současný český komiks (nejen) pro děti nabízí. Tentokrát na čtenáře čeká hravý a fantazií prodchnutý příběh o tom, že svá tajná přání má každý, dokonce i zlatá rybka....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/283996/prani-FLy-283996.jpg 4.716
Série:

Dobrodružství Rychlé Veverky (4.)

Žánr:
Literatura česká, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno:, Petrkov
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
Magdalena5
28. května

Tak opět nádhera, příklad jak otec může vychovávat syna k mužnosti, galantnosti, rytířství. Která žena by nechtěla být Veronikou v péči Rychlého Veverky?

TerJac
15.07.2016

Pro mě jednoznačně opět obrovský úspěch. Občas mívám pocit, že jsou jeho knihy z jakéhosi jiného světa. Ze světa kde nacházím to, co v tom našem tolik postrádám. Také doporučuji číst s dětmi a užít si to. Jeho knihy dávají obrovské možnosti, jak si užít čtení a udělat z něj zážitek :-) Děkuji Pavle!

martinstefko
29.03.2016

Čtěte tyto komiksy s dětmi, nenechte je číst samotné a užijte si je společně. Myslím, že to je zážitek, který dovede obohatit všechny zúčastněné, jedno jestli děti, nebo dospělé.

TIP: Máte rádi Databázi knih? Podpořte ji v Křištálové lupě (Zájmové weby) - hlasujte zde.

Štítky

komiksy pro děti

Autor a jeho další knihy

Pavel Čech

Pavel Čech
česká, 1968

všechny knihy autora

Uživatelé mají knihu

v Přečtených19x
v Čtenářské výzvě1x
v Doporučených3x
v Knihotéce7x
v Chystám se číst6x