Přání

Přání https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/125144/prani-125144.jpg 3 6 2

Kniha vám pomůže objevit vaše opravdové já, rozeznat obavy, které se skrývají ve vašem nitru, a překonat úzkost. Ukáže vám, jak povzbudit životní energii, proměnit sny ve skutečnost a nastoupit novou cestu. Naučí vás myslet pozitivně – vždyť právě myšlenky jsou vyjádřením vašich přání a negativní myšlenky přitáhnou zase jen negativitu. Angela Donovanová je spisovatelka, novinářka a jako médium pomáhá vyhledávat ztracené lidi. Podnikla spirituální cestu do Indie, pravidelně vystupuje po celém světě a neúnavně spolupracuje s řadou mezinárodních charitativních organizací.... celý text

herdekfilek
30.09.2012 1 z 5

Přání. Jak jednoduché něco dostat. Jsme kouzelná stvoření, která, přes nějakou tu nálož povelů, zvládnou všechno. Stačí si přát. Stačí říci prostoru, že jsme tu, a že ten nový kávovar v kuchyni opravdu chybí. Prostor je tu od toho, aby slechy natahoval a kávovar dodal. Něco na způsob pražské firmy Messenger, rychle a levně.
Podívejme se na ono levně. Pojem rychle vyplyne z řečeného.
Levně je tu řešeno, jako všechno, s mnoha dodatky uvedenými malým písmem pod samotným sdělením. Nestačí si jen přát. Musíte pro to také něco udělat. Což zní logicky. Něco chci dostat, tedy musím i něco dát. Výměnný obchod s prostorem je v knize Přání podmíněn zahájením zdravého druhu sebelásky, která nenašeptává člověku do hlavy negativní řešení problémů, ale to veskrze pozitivní.
Ovšem mít rád svůj život je někdy obtíž až nesnesitelná. Dejme příklad. Většina lidstva při této uměle vyvolané finanční krizi zažívá stres s penězi. Na co si před pár lety půjčili, teď leží v kamrlíku už zbytečné nebo ochozené, ale lačnost bank po lidech neustále chce značná procenta z jejich platu. Dle knihy se máte sami do sebe zamilovat, zdravě, pochválit se po ránu obligátním – jsem klidný a hluboce uvolněný - a prostým přáním vyklepat z prostoru trochu těch šekelů na poplacení alespoň poplatků. Dle odborných knih se tomuto říká minitrauma.

MissBlack
22.08.2012 3 z 5

Příjemná knížka k počtení, hezky graficky zpracovaná, je maličká, takže se rychle čte, obsah skrz na skrz pozitivní a dobře vás naladí. Od fénoménu Tajemství se s takovými knihami roztrhl pytel, ale některé jsou mnohem lepší (lépe napsané), než Tajemství a tahle je jednou z nich. Dozvíte se nových jen pár věcí, zbytek je prakticky ve všech knížkách o tom samém.

Autorovy knížky

2012  50%Přání