Praha v 88 barevných fotografiích

Praha v 88 barevných fotografiích https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/366836/bmid_praha-v-88-barevnych-fotografiich-XtK-366836.jpg 5 4 2

Praha ve fotografiích - 24 černobílých, 92 barevných. Cizojazyčné resumé v ruštině, němčině, angličtině a francouzštině. Reprezentativní publikace, v níž 88 barevných a 24 černobílých fotografií zavádí na Hradčany, Hrad, Malou Stranu, Staré Město, do ulic a náměstí městského centra i do pestré scenérie zahrad a sadů. Souhrnné vysvětlivky k obrázkům obsahují nejnutnější údaje o slozích a architektuře. Knihu uvádí esej F. Kožíka, nastiňující politickou, kulturní a uměleckou historii Prahy.... celý text

Kontryhelka
13.07.2022 5 z 5

Za mně krásná a velice vzpomínková publikace, která ve mně zanechává jen ty nejlepší čtenářské a smyslové požitky. Samozřejmě kniha je stará, ale na dobu vzniku je velice pěkně zpracovaná a má i nabídnout co v dnešní době. Díky knize se můžeme ponořit do historických momentů a srovnávat staré a nové.

susu
02.12.2019 4 z 5

Dnes celkem běžné fotografie historické Prahy, některé snímky maji vzhledem k tehdejším reáliím již vlastni historickou hodnotou.