Praha plná strašidel

Praha plná strašidel

Velká kniha staropražských strašidel v popisu Miloslava Švandrlíka a kresbě Jiřího Wintera řečeného Neprakta zachycuje bezmála sedm desítek strašidel.

https://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32030/praha-plna-strasidel.jpg 4.436
Humor, Literatura česká
Vydáno:, Pragopress - ČTK

dia.riedl

V dětství to byla má velmi oblíbená kniha!

SuzukiZ
31.12.2017

Kouzelná knížečka o tajemstvích Prahy s vtipnými glosami autorů týkající se přesahu strašidel do současnosti: Tančící židovka se moc již nezjevuje-současnou mladou generaci moc její obkročák asi moc nezaujme :D

Unterwald
27.12.2017

Krásná jednohubka, kterou jsem v dětství zbožňoval (a nejen pro Nepraktovy hambatinky) a když jsem zjistil, že znovu vyšla, musel jsem si ji pořídit. Paměť výjimečně nelhala a knížka je pořád krásně čtivá a zábavná.

Mandrejka
15.09.2017

Tak tohle je kniha mého dětství! Strašně ráda se k ní vracím ♥

Sorrow
11.05.2017

Perfektní kniha oslavující krásu českého jazyka, navíc ty ilustrace jsou naprosto boží :)

Iki1
31.01.2017

Parádní počtení plné humoru, jazykově krásně podané hříčky. Doplněné nádhernými ilustracemi. Aby autoři dodali svému dílu nádech autentičnosti, přidali plán centra Prahy s přesným umístěním strašidel, jejichž příhody zpracovali. Kniha je vhodná k pasivnímu odpočinku místo sledování televize.

satanlada
20.04.2016

Pekne,humorne cteni :)

Radůz
08.07.2015

Humorné povídky o pražských strašidlech. Jen by mě zajímalo, zda všechna ta strašidla mají pravdivý základ či si některá pan Švandrlík vycucal takříkajíc z prstu. Třeba Krvavé koleno či Přiblblý pohodný Milivoj.

Dandulka
10.03.2012

Vtipně podaná procházka po staré noční Praze.