Pozoruhodný svět hub

Zcela ojedinělá a výjimečná publikace zobrazuje krásu hub prostřednictvím 370 unikátních fotografií od autorů publikace a dalších známých fotografů hub. Kniha zachycuje více než 453 druhů hub, z nichž mnohé jsou velmi vzácné a v běžných atlasech je nenajdete, v jejich nejkrásnější a nejzajímavější podobě, odkrývá jejich tajemství a z poznávání hub činí podivuhodné dobrodružství. Krátké a poutavé texty sdělují o těchto úchvatných organismech mnoho zajímavých a užitečných informací. Stránky této publikace otevírají oči a tříbí cit všech, kdo chtějí v přírodě spatřit zázrak na každém kroku....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288354/pozoruhodny-svet-hub-yu7-288354.jpg 54
Literatura naučná, Encyklopedie
Vydáno, Knižní klub

Kniha Pozoruhodný svět hub

harena

Vyjímečná publikace, která vás v krátkých a výstižných textech seznámí s jedlými i jedovatými houbami, a i když jsem vášnivý houbař, mnohé z nich ani neznám. Ale co mě opravdu uchvátilo, jsou překrásné, opravdu překrásné fotografie. Mám doma několik atlasů hub, ale tento Podivuhodný svět je vyjímečný.

Teckovana
02.11.2016

Mimořádně krásná fotografická kniha, kterou ovšem pro zajímavé informace ze zákulisí říše hub ocení znalci i běžní houbaři a milovníci přírody vůbec.