Pozor, lékař! - Návštěva lékaře může vést ke smrti

Lékaři a nemocnice na celém světě jsou v současné době odpovědni za obnovený výskyt mnoha nebezpečných nemocí. Miliony lidí strádají nežádoucími vedlejšími účinky předepsaných létů – jen v Německu umírá na tyto efekty 57 tisíc osob ročně. Šance zemřít na vedlejší )činky léků je patnáctkrát vyšší než smrti při autonehodě. A ve zdravotních zařízeních se lze nejsnadněji nakazit obtížně léčitelnými nemocemi. Autor, člen „Sdružení žurnalistů pro medicínu a vědu“, předkládá čtenářům nesčetné znepokojující informace: Největším byznysem je proměna zdravých v nemocné při tzv. preventivních prohlídkách, další velký kšeft spočívá v „objevování“ a „léčení“ nových nemocí, a když chybí peníze, o to více se operuje. Diagnózy nemocí bývají často chybné. Nesprávná, a tudíž škodlivá je i následná „terapie“! Krevní tlak se přirozeně zvyšuje věkem, není moudré jej okamžitě potlačovat. A léky proti cholesterolu? Další terapeutický mýtus, bez něj by tělo vůbec nefungovalo! Osteoporóza? Cukrovka? Rakovina? Chcete-li si zachránit život, přečtěte si tuto knihu! Objektivitu předkládaných informací potvrzují statistické údaje mezinárodních zdravotních organizací....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232582/big_pozor-lekar-navsteva-lekare-muze-ve-r8Y-232582.jpg 4.43

Kniha Pozor, lékař! - Návštěva lékaře může vést ke smrti

Jelitovna
29.05.2015

Krátké, poměrně čtivé, čerstvá čísla a občas i pro mě nějaká ta "novinka", která mi zatím unikala, nejen o vyšetření na rakovinu prostaty, ale například i o tom, jak jsme se ne/zbavili antibiotik v mase, cit.: "Dnes už je zvířatům v EU preventivní podávání antibiotik zakázáno. Mohou se ovšem podávat všem kusům ve stádu, pokud některý z nich onemocněl a lze předpokládat, že by se nakazilo celé stádo.
Můžeme jistě právem pochybovat, že takový předpis v běžné praxi situaci významně změnil."

Proč spíme
Proč spíme