Povstalecká trilogie (box)

Povstalecká trilogie (box) https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242257/bmid_povstalecka-trilogie-box-242257.gif 4 73 5

Chicago, budoucnost. Obyvatelé města, které obklopuje jen močál a obepíná ostnatý drát, jsou rozděleni do pěti frakcí. Beatrice je čerstvých šestnáct a přišel čas vybrat, do které frakce chce patřit, které ctnosti se chce na celý život odevzdat. Překvapivé rozhodnutí, osudová láska a nebezpečí. To všechno v jednom boxu.

nikiss76
08.02.2019 3 z 5

První díl byl zhodnotila jako skvělý, druhý dobrý a třetí trošku zklamání. Celkově mě baví nápad a promyšlenost světa frakcí, který autorka vytvořila. Příběh lásky dvou mladých lidí, kteří bojují za lepší svět, kdy při své cestě utrží spoustu šrámů na duši. Poslední díl byl psán z pohledu obou hrdinů a ztratil trošku jiskru stejně jako oba hlavní hrdinové. Ačkoliv chápu, že na konci každé knihy není happy end, v tom romantickém slova smyslu, hlavním vyústěním příběhu, tady jsem ho opravdu postrádala. Celkově knihy hodnotím kladně, stály určitě za přečtení, ale zřejmě bych se bez třetího dílu obešla.

Babsy
09.02.2018 3 z 5

Pro mě první díl nejlepší, čtivý a napínavý..dobře rozjeto. Na další díly jsem byla natěšená, ale všeho všudy to šlo z kopce dolů. Celá serie neurazí, ale za mě škoda dobrého potenciálu, ten svět i postavy mě bavili ale moc. Tris a Čtyřku jsem si jako pár oblíbila. Počtení celkově příjemné.

KnihomolTerka
04.08.2016 5 z 5

Budu se opakovat, vím to, ale nejde nic jiného říct, než že je to úžasné. Těším se a další knihu této autorky, která má vyjít už brzy

Firewoman
25.02.2016

Boží knížky, moc se mi líbily. Přirostly mi k srdci. :D

Barbarka_CZ
22.11.2015 4 z 5

Příběh podobného ražení (nikoli příběhu/obsahu) jako Hunger Games, jen trochu jednodušší, možná naivnější, méně propracovaný. Každopádně krásně čtivý. A s ne úplně očekávaným koncem, který mě teda poměrně dostal. U knížky už se mi dlouho nestalo, abych při čtení neviděla na písmenka, naposledy u pátého Harryho Pottera. Ach jo... :´-( Celkově dobrá série.

postapokalyptické romány

Veronica Roth