Povstalecká trilogie (box)

Chicago, budoucnost. Obyvatelé města, které obklopuje jen močál a obepíná ostnatý drát, jsou rozděleni do pěti frakcí. Beatrice je čerstvých šestnáct a přišel čas vybrat, do které frakce chce patřit, které ctnosti se chce na celý život odevzdat. Překvapivé rozhodnutí, osudová láska a nebezpečí. To všechno v jednom boxu.

https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/242257/povstalecka-trilogie-box-242257.gif 4.261

Povstalecká trilogie / Divergencia

Sci-fi, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, CooBoo

Kniha Povstalecká trilogie (box)

nikiss76
08.02.2019

První díl byl zhodnotila jako skvělý, druhý dobrý a třetí trošku zklamání. Celkově mě baví nápad a promyšlenost světa frakcí, který autorka vytvořila. Příběh lásky dvou mladých lidí, kteří bojují za lepší svět, kdy při své cestě utrží spoustu šrámů na duši. Poslední díl byl psán z pohledu obou hrdinů a ztratil trošku jiskru stejně jako oba hlavní hrdinové. Ačkoliv chápu, že na konci každé knihy není happy end, v tom romantickém slova smyslu, hlavním vyústěním příběhu, tady jsem ho opravdu postrádala. Celkově knihy hodnotím kladně, stály určitě za přečtení, ale zřejmě bych se bez třetího dílu obešla.

Babsy
09.02.2018

Pro mě první díl nejlepší, čtivý a napínavý..dobře rozjeto. Na další díly jsem byla natěšená, ale všeho všudy to šlo z kopce dolů. Celá serie neurazí, ale za mě škoda dobrého potenciálu, ten svět i postavy mě bavili ale moc. Tris a Čtyřku jsem si jako pár oblíbila. Počtení celkově příjemné.

KnihomolTerka
04.08.2016

Budu se opakovat, vím to, ale nejde nic jiného říct, než že je to úžasné. Těším se a další knihu této autorky, která má vyjít už brzy

Firewoman
25.02.2016

Boží knížky, moc se mi líbily. Přirostly mi k srdci. :D

Barbarka_CZ
22.11.2015

Příběh podobného ražení (nikoli příběhu/obsahu) jako Hunger Games, jen trochu jednodušší, možná naivnější, méně propracovaný. Každopádně krásně čtivý. A s ne úplně očekávaným koncem, který mě teda poměrně dostal. U knížky už se mi dlouho nestalo, abych při čtení neviděla na písmenka, naposledy u pátého Harryho Pottera. Ach jo... :´-( Celkově dobrá série.