Štěstí je zadarmo

Štěstí je zadarmo https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/294541/bmid_stesti-je-zadarmo-gRf-294541.jpg 4 311 78

Kamila rozpoutala válku se svými příšernými sousedy. Táňa už se nemůže dívat, jak si její máma ničí život. Aneta se asi zamilovala – jenže do nesprávného muže. A Jiří se ze všech sil snaží, aby ho dcera měla aspoň trochu raději... Hlavní postavy povídek mají společný cíl: být alespoň trochu šťastnější. Na štěstí má přece právo každý, ne? V jejich příbězích o důležitých náhodách a životních prozřeních potom sehrají roli kočičí (a někdy i psí) hrdinové... Autorka ke knize dodává: Opravdový úspěch přece nemusí nutně být to, co vás nejvíc pozvedne v očích ostatních. Může to být něco, za co si sami sebe vážíte, co vás naplňuje. Jen vás samotné. nemusí nikdo další vědět...“... celý text

raty
14.03.2022 4 z 5

Třetí kniha povídek, tentokrát nejen o kočkách. Opět velmi milé a příjemně oddychové čtení.

kristyna.havlov
21.02.2022 5 z 5

Kniha prectena za jeden den. Vybrala jsem si ji diky ctenarske vyzve, i kdyz jsem nedoufala, ze me nejak nadchne. Ale kniha me presvedcila o opaku a davam plny pocet hvezdicek. Pohodove cteni, kratke a zajimave povidky. Dokazu si predstavit, ze povidky pokracuji dale a je z jedne povidky cela knizka :)) az tak me to bavilo! Doporucuji, opravdu oddychova a kratoucka knizecka

Vydrýsek
20.02.2022 4 z 5

Pohodové počteníčko do zimních plískanic. ;-)

asterixka
29.01.2022 5 z 5

Milé příběhy pro milovníky (nejen) koček. Tak si představuji oddychové čtení :)

janina66
26.01.2022 4 z 5

11 krátkých povídek a v každé hlavní hrdinkou je kočka, či kocour. Oddychová četba, každý večer jsem přečetla 2 povídky, aby mi knížka déle vydržela. Některé jsou veselejší a zábavné, jiné trochu smutnější.

Dixinka
31.12.2021 5 z 5

Krásná oddechovka

cucik14
13.11.2021 4 z 5

Moje první kniha od autorky, ale určitě ne posledni. Milé povídky, ve kterých se vyskytují zvířecí hrdinové, taková oddychovka.

Nočnípták
12.07.2021 4 z 5

Heboučké, sametové zastavení a zklidnění v této neklidné době. Obdivuji paní Klevisovou. Že jsem nadšená z jejích detektivek, to mě moc nepřekvapuje, ale že tak prožívám její povídky o kočkách, z toho jsem úplně vyjevená. Někdo tady psal, že některé povídky nebyly ukončené, že by byl děj třeba rozvinout. Mně se líbí právě proto, že si mohu vymýšlet co bude potom. Jak by tak mohl děj pokračovat. Nad minulou knihou povídek jsem začala snít o zrzavém kocourovi. Teď nad povídkou Kocour školníkem v tom snění pokračuji.
Jako dítě jsem milovala Kocoura Modroočka. O kočkách pěkně píše i autorská dvojice PON. Ovšem nad povídkami paní Klevisové jsem opravdu skoro vrněla, jak píše níže Alena S. A až si jednou toho zrzouna pořídím, budeme vrnět spolu.

Knižní výzva 2021 - 20. Kniha, jejíž hlavní hrdina pracuje se zvířaty

Pavlína197
15.06.2021 5 z 5

Tahle knížka mi krásně kápla do noty! Několik krátkých příběhů ze života, do nichž se připletli psi nebo kočky. Nic se tu neřeší, nikam se nespěchá... Prostě skvělé čtení z kategorie no stress.

4xbabča
03.05.2021 5 z 5

Kniha povídek byla příjemným a pohodovým čtením, a pro mě jako první od autorky Michaely Klevisové milé překvapení, a určitě si přečtu její další knihy.

Kabátice
16.02.2021 5 z 5

O zvířátkách se píše vždycky hezky. Bylo to milé počteníčko :-)

Lucissia
24.01.2021 5 z 5

Takové milé pohlazení pro duši... :-)

Annannas
22.11.2020 4 z 5

Velmi milé odpočinkové čtení. Ráda takovými vyplňuji čtení po knize se silným příběhem.

mfajmanova
30.09.2020 4 z 5

Příjemné oddychové čtení. Nejvíce mne osobně oslovila povídka "Kočky milují nepořádek".

Clara_C
12.07.2020 4 z 5

Milá knížka, hodila se přesně na toto období, rozmarného léta.
Nicméně, po přečtení dvou podobných knih od stejné autorky, se těším na jinou, náročnější četbu. Každopádně vítaný relax.

vekkr
07.04.2020 2 z 5

Odloženo. Po 4 povídkách jsem zjistila,že povídky nejsou pro mě. Je to moje oblíbená autorka, aletoto není můj žánr.

Alena_S
27.01.2020 4 z 5

Milé, krátké, hebké. Moje oblíbené části:
Štěstí je zadarmo – Když o tom místě čtete, chcete tam být. A vrnět.
Kocour školníkem – zfilmovat ihned, prosím!
Bubamara – totéž, a s obsazením jako v Románu pro ženy
Dům hrůzy – „Tadá, oranžovej kocour!“ Rozesmál mě nahlas :D

kuruteku
29.12.2019 5 z 5

Výborná oddechovka, potěšila. Dokonce autorka rozšířila záběr i na psy, ptáčky a další zvířata, i když ve vedlejších rolích. Jó, kdyby byl život tak snadný. A šťastný, ale aspoň v knize se ukazuje, že to jde.

Monns
25.09.2019 3 z 5

Povídky asi prostě nejsou nic pro mě. Sotva se vžiju do postav, tak je konec. Příběhy ale byly zajímavé a rychle se četly.

Janík61
17.09.2019 4 z 5

Příjemné čtení, vřele doporučuji.