Kocour z Montmartru ekniha

Druhá sbírka povídek o kočkách a jejich lidech z pera známé autorky detektivek Michaely Klevisové vypráví veselé i dojemné příběhy kočičích hrdinů, které se proplétají s těmi lidskými.

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/187752/kocour-z-montmartru-187752.jpg 4.1174

Kniha Kocour z Montmartru

ivunk

V knihovně jsem chtěla nějaké knihy od autorky a první jsem přečetla Zmizela v mlze- mimochodem skvělá dekektivka. Kocour z Montmartru je úžasná. Úplné pohlazení na duši. Jedna povídka lepší než druhá. Ovšem nejvíce se mi líbila "Nejvyšší čas dostat rozum". Vřele doporučuji pro zlepšení nálady.

Nočnípták

Od paní Klevisové druhá kniha o kočkách. Bylo to moc pěkné a pohodové čtení.Od dětství miluju psiska, vždycky nějaký pes byl v naší rodině. Kočky jsem neměla ráda ani nerada. Prostě mi nic neříkali. Až do teď. Asi si pořídím kočičího kluka.

pedobro

Čas od času je fajn přečíst si něco oddechového, milého. Jsem kočičí člověk, takže líbilo...

Allena24
17.12.2020

V této době to bylo obzvlášť milé čtení.

Clara_C
09.07.2020

Milá knížka, přesně takovou jsem teď potřebovala. Sice mám raději psy než kočky, ale v knížkách je na milost vezmu a nakonec proč ne. Jsou to elegantní a svobodomyslná stvoření a příběhy s nimi mě zaujaly.

daza.dt
12.05.2020

Knížku mi strčila do ruky paní knihovnice, když jsem tápala mezi poloprázdnými regály před zavřením knihovny díky Corona viru. Prý se mi bude líbit a měla pravdu - během toto zmatku co se odehrával venku, byly tyto krátké povídky s dobrým koncem velmi příjemným pohlazením po duši.

DK197
11.05.2020

E-KNIHA: S povídkami mívám problém. V knize často bývají horší a lepší, což knihu nakonec hodí do průměru. Tady se mi líbily všechny! A zůstal zachován i autorčin skvělý styl psaní, nápaditost a smysluplné zápletky. To mi trochu chybělo v jejím ne tolik - aspoň za mě - povedeném díle "Štěstí není zadarmo". Ovšem tyto kočičí povídky mě potěšily moc a navnadily k čtení i další autorčiny povídkové tvorby. O tom, že přečtu všechny její romány, je rozhodnuto dávno. Doporučuji nejen milovníkům koček.

Beky
06.01.2020