Čekání na kocoura

Čekání na kocoura https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129668/bmid_cekani-na-kocoura-mbc-129668.png 4 608 186

Alice složitě hledá cestu k dospívající dceři, Delfína už nechce být dál single, Théo těžce nese stěhování z venkova do města, malý David se musí smířit s rozvodem rodičů... Jedno mají všichni hrdinové společné: lásku ke kočkám. Čtrnáct křehkých příběhů o vztazích lidí, kterým autorka přezdívá „kočkaři“, vám vykouzlí úsměv na rtech a zároveň vás i dojme.... celý text

Povídky , Literatura česká

Vydáno: , Motto

Miro67
27.01.2020 4 z 5

Kniha si nehraje na veledílo, jen chce pohladit duši kočičkářů. Miluji psy, ale okolnosti způsobily, že mám 3 kočky. A na každé druhé stránce jako bych četla i o nich.

IVANA0123
21.01.2020 4 z 5

Styl Michaely Klevisové se mi líbí a tato kniha není výjimkou. Nejsem sice Kočkařka - i když jednoho kočičího nalezence doma máme - ale tímto způsobem "postižených" lidí mám kolem sebe hodně, a tak mám podobných příběhů naposlouchaných spoustu. Mám tyto lidi ráda a chápu je. Já zase k životu potřebuji pošťouchnutí psím čumákem. Prostě mi pohoda a až taková lenost čišící z některých těchto příběhů teď sedla. Příjemná oddechovka, kterou jsem potřebovala. 4*
(1/20)

pavlinka0250
29.10.2019 4 z 5

Taková milá jednohubka. A pro milovníky koček obzvlášť.❤️

Imis
02.10.2019 1 z 5

Bohužel mě knížka vůbec nezaujala. Přečetla jsem 2 příběhy a pak jsem jí odložila. Byly to příběhy z běžného života, které mě vůbec ničím neupoutaly. A to jsem se na kočičí příběhy docela těšila.

Booky84
28.08.2019 5 z 5

Krásná kniha povídek pro všechny milovníky koček.

Anna27
25.08.2019 4 z 5

Kočičí příběhy mě baví. Je to čtivé, zajímavé, vtipné. :)

terimila
20.08.2019 4 z 5

Půvabná knížečka kočkomilky pro jiné kočkomily. Jen ten pochopí, v příbězích se uvidí a ve své lásce se utvrdí. Hřejivá (a skoro i vrnivá :-) záležitost.

Kerberos
02.08.2019 4 z 5

Čtení na jedno odpoledne,krátké povídky ,které mají jedno společné - lásku ke kočkám.

Allena24
12.07.2019 5 z 5

Moc krásné čtení i obálka knihy, zkoušela jsem spočítat, kolik kočičáků je na obalu a vyšlo mi 24 ...což asi nebude dobře, protože mám knihu z knihovny a kus obalu je přelepený. Třeba se tu dočtu, kolik jich opravdu je. Autorku si řadím k oblíbeným.

dalia1769
27.05.2019 3 z 5

Takové nenáročné, dovolenkové čtení, psané jednoduchým stylem, nicméně příběhy jsou milé a potěší. Typická oddechovka.

Pauline23
08.05.2019 5 z 5

Taky jsem Kočičí žena, máma....moc se mě povídky líbily. V každé povídce jsem viděla kousek sebe. Trošku jsem se bala pustit do čtení jelikož jsem před časem pochovala kočičí dámu která byla plasanka a díky kartáči byla přesně jak v povídce. Začala důvěřovat. Vzpomínky zůstanou za ty roky krásné. Díky princezno. Balzám na duši tato knížka.

NatyDee
02.04.2019 5 z 5

Krásné odpočinkové čtení :-)

kattyV
27.03.2019 5 z 5

Jsem kočkařka, takže už jen proto jsem brala tyto povídky do ruky s očekáváním. A co se mě týče, nezklamaly. A to pro kočičí i lidské osudy, které jsou hezky propleteny. Knížka pro chvíle, kdy se člověk nechce nervovat ani děsit, příběhy hebké jako kočičí kožíšek.

FofrNožka
03.03.2019 5 z 5

Milé a laskavé počtení, nejen, pro dvounožce bydlící u koček. :-)

Dixinka
04.02.2019 5 z 5

Moc pěkné kočičí čtení a předení.

orson
30.12.2018 4 z 5

Pokud máte doma kočku či kocoura, tak je to ideální čtení večer do křesla s kocourem na klíně. Některé povídky vás pobaví, některé dojmou, některé přinutí se trochu zamyslet... Celkově moc pěkný výběr a jako u každé povídkové sbírky doporučuji konzumovat po částech, více si to užijete.

flycat
12.12.2018

Ideální vénoční čtení,je nutné se chvilku zastavit a přemýšlet co je důležité....škoda že nejsme kočky,nežijeme v klidu,strácíme instinkty a přehled o tom kdo a proč jsme:o)

popeluška
22.10.2018 5 z 5

Moc krásné povídky, které mě potěšily a vyloudily úsměv :-) Kočičky a kocouři jsou prostě úžasná stvořeníčka, která si člověk prostě zamiluje. Kniha má překrásnou obálku.

Aquagirl
06.10.2018 5 z 5

Znám paní Klevisovou coby autorku detektivek, takže mě tahle knížka opravdu překvapila. A víc než mile překvapila :-) Mám ráda její styl psaní, miluju kočky, takže za mě naprostá spokojenost.

attila1
31.07.2018 4 z 5

Pěkné psané povídky, přečteno na jeden zátah.