Povídej pohádku

Kolem třetího a čtvrtého roku vypravují snad všichni rodiče dětem pohádky, zvláště o zvířatech. Protože bývají plné prostoty a srdečnosti, ději je rády poslouchají a nechají se unášet nejen jejich fantazií, nýbrž i poučností: bystře si všímají pohádkových ctností, jako jsou například poslušnost, štědrost, upřímnost, pravdomluvnost a úcta ke stáří, a chtějí je napodobovat. Mají tedy rodiče v pohádkách generacemi vyzkušený výchovný prostředek, jímž mohou nenásilně do svých ratolestí zasévat dobro....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/14_/141453/povidej-podadku-141453.jpg 4.842
Pro děti a mládež, Pro nejmenší
Vydáno:, Librex

sanulllka
05.09.2017

Moc krásná knížka :)

M100
26.07.2017

Krásně psané klasické pohádky. Moc ráda jsem ji četla dětem před spaním. Měli ji moc rádi.

martas006
06.02.2017

Moc hezké pohádky s ještě hezčími obrázky.

Monike
15.04.2016

Skvělé krátké pohádky na spaní :-)

Lucissia
29.03.2016

Přidávám k hodně oblíbenému čtení pro mé děti. Obyčejné klasické pohádky dlouhé tak akorát a k tomu hodně obrázků, takže moje děti nenudila ani náhodou. Jen u Červené Karkulky jsem musela vymýšlet jiný konec, takže u nás vlk za trest dostal na zadek a musel klečet. :-) Knihu opravdu doporučuju. Dokonce bych řekla, že mám úplně stejné povídání na starých gramofonových deskách z dětství. :-)

MichelleS
11.12.2015

Pohádky všeobecné známé, ale pokud jako já neradi vyprávíte z hlavy, tady jsou ty nejznámější pěkně pohromadě. Navíc vtipné a milé obrázky. Přečteno mnohokrát a určitě ne naposledy.

Marselle
07.06.2015

naše nejoblíbenější pohádková knížka

kiki11
16.04.2015

Jedna nejlepších knížek dětství. :))

Gabika56
26.01.2015

Nejvíce "ošahaná" kniha v naší knihovně... Čtená denně, nádherný vzpomínky s touhle knížkou, uměla jsem ji odříkat, stejně tak, jako Krtečka! :D

Ankavi
27.02.2014

Přečteno moc moc moc-krát :-) když byly děti malinké. Opakovaně jsme se k ní vraceli a o to větší radost mi udělalo i to, že to byla jedna z prvních přečtených knih obou mých tehdy prvňáčků, kterou přelouskali sami. Je opravdu krásně a jednoduše zpracována a mohu ji jen doporučit!

RosMeggie
23.08.2013

Krásná knížka, když jsem byla malá tak jsem ji četla asi milionkrát... :)
Mám ji i s podpisem... :)

Kate.S
03.02.2013

Knížka plná všech mých oblíbených pohádek.

Selinute
17.11.2012

Známé pohádky s veselými obrázky Adolfa Dudka určené těm nejmenším.

monula101
27.02.2012

Moje nejoblibenejsi knizka kdyz jsem byla mala.Dostala jsem ji za louceni ze skolky.