Pouto

Život Tessy a Hardina je plný překvapení. Jejich vztah je osudový, přestože neustále zkoušený další a další překážkou, které se jim staví do cesty. Šokující pravdy o obou rodinách, které vyplavaly na povrch, nasvědčují, že mezi milenci není velký rozdíl. Tessa už dávno není milá, naivní a poslušná dívka, kterou byla, když poznala Hardina, právě tak jako on už není nemilosrdný, mrzutý potížista, do kterého se bezhlavě zamilovala. Tessa má pro jeho výbušnou povahu pochopení a jako jediná dokáže utišit jeho rozbouřené emoce. Hardin Tessu potřebuje. Čím víc pravdy o jeho minulosti však vychází na světlo, tím víc se poddává démonům své minulosti a Tessu i ostatní blízké od sebe odhání. Tessa se už vzdává naděje, že ho dokáže zachránit. Jedině že by obětovala samu sebe. Stojí jí však láska za tak vysokou cenu? Tessa se odmítá vzdát bez boje. Za koho však ve skutečnosti bojuje? Za Hardina, anebo za sebe samu? Čtvrtá kniha z úspěšné série AFTER, která se stala literárním fenoménem všech dob a dočkala se více než miliardy přečtení online....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/450716/pouto-h5e-450716.jpg 4717

Jani23

Krásné čtení.

Ann98
25.11.2020

Nedokážu uvěřit, že je tohle poslední díl. Už jsem si vážně myslela, že jejich příběh nebude brát konce! Kdybych si hned na začátku neslíbila, že dočtu všechny díly, vzdala bych to přibližně po prvních dvou. Postupně mi veškeré dějové drama začalo silně brnkat na nervy, přišlo mi přehnané a modlila jsem se za konec. Obrovské mínus za to, že kniha byla tentokrát velmi krátká. To, co všechny zajímalo (tím myslím vztah Tessy a Hardina) bylo velmi uspěchané. Více jak tři čtvrtě děje nejsou spolu a pak najednou je jejich vztah popsán na cca deseti stránkách během +- 20 let?! To jako vážně?
Z mého pohledu autorka tímto mega uspěchaným koncem nezabila jen tento díl, ale rovnou celou sérii.

Zelený.úval
16.11.2020

(+ SPOILER) Podle mě byla Tessa v tomto díle až moc dramatická. Občas jsem nechápala, kde je problém. Například když si přečte knihu od Hardina. Konec byl docela uspěchaný a mrzelo mě, že nebyla detailněji zmíněná jejich svatba nebo koho, že si to vlastně bere Landon.
Jinak série sama o sobě byla celkem fajn a čtivě napsána, ale přesto asi nejsem úplně cílová skupina autorky.

Pitraska
09.11.2020

Ze začátku jsem byla nadšená rozhodností hlavní hrdinky, říkala jsem si, že tentokrát jí věřím, že to zvládne ukončit... No a pak mě okamžitě opětovně zklamala. Nejhorší na téhle knize (vlastně i na celé sérii) bylo to, že ačkoliv mě někdy - děj, postavy, dialogy vytáčely k nepříčetnosti, musela jsem prostě honem číst a číst dál. Málokterá kniha ve mě zanechává takto protichůdné pocity. Konec se mi zdál maličko uspěchaný.

sarlota1995
08.11.2020

Nevěřila bych, že by mě někdy tak kniha uchvátila krásná, romantická série knih, která je skvěle napsaná, dokázala jsem u ni strávit hodiny děnně, vtáhne rychle do děje. Zatím moje nejoblíbenější knižní série. Ke konci už mi bylo smutno, že už je konec a mám všechny díly přečtené, ale určitě si je někdy přečtu znova.

Alnima
06.11.2020

Zde dávám 3,5* za originální uzavření této série.

teer.h
31.10.2020

Já bych nikdy nevěřila, že mě tento příběh tak pohltí. Čím více jsem se blížila ke konci, tak jsem byla smutná z toho, že tuž to všechno končí. Na tom příběhu jsem prostě závislá a tak ráda bych četla dál a dál... Mrzel mě ten konce po několika letech.. já bych zvládla ještě další tisíce stránek o příběhu Hardina a Tessy. :) Tento příběh se mi dostal pod kůži a přiznám se, že nad ním stále přemýšlím.

Bajuli
27.10.2020

Neskutečně romantická a nádherná série. Už je to nějaká doba, co jsem tyto knížky dočetla, ale děj mi i po té dlouhé době zůstal v hlavě. Hardina a Tess jsem si už od začátku zamilovala a konec této knihy tomu hodně pomohl. Jsem typ člověka, který u knížky potřebuje znát konec, jinak pořád přemýšlí, jak to s nima nakonec dopadne. U této knihy se to podařilo.
Upřímně, mě hodně překvapilo, jak kniha dopadla, ale jsem zato moc ráda. Zatím jedna z mála sérií, která dokáže zaujmout od začátku až do poslední stránky..♥️