Pouto

Pouto https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378042/mid_pouto-IXx-378042.jpg 2 10 4

Novela Pouto je magický příběh z koňského prostředí, a zároveň fantasy o podivných nelidských sousedech, kteří fatálně změní Silviin život. Ale hlavně je to romantický příběh o tom, jak báječný může být vztah mezi jezdcem a jeho koněm, jak je důležité jít si za svým snem, o lásce ve všech jejich podobách, o smrti a o odvěké lidské touze dosáhnout dokonalosti v tom, co děláme.... celý text

Caroline.xx
19.07.2019 odpad!

Naprosto strašná slátanina. Ani se nebudu zmiňovat o tom, jak děsivě je to napsané, připomíná mi to slohovou práci pilné žákyně, ale ten příběh... Stupidní, naivní, plochý, nezajímavý. Tohle je opravdu jen pro malé holky, co mají rády koně a pořád ještě touží po Edwardovi ze Stmívání. Jediné plus, co na knize vidím, je to, že autorka doopravdy rozumí koním, tudíž se nedopouští klasických chyb v popisu koňské výstroje, nebo třeba drezurních cviků. To mě jako jezdkyni potěšilo. Ale jinak je to vážně tragédie.

Zoeinka
08.12.2018 2 z 5

Čekala jsem to popravdě horší, dle předchozích recenzí. Velke písmo, uteklo to... Lepší než v MHD cučet do mobilu. A jedna hvězda ceske autorce za odvahu to vydat!

iveta0254
16.08.2018 2 z 5

Nevím no, podle "nástřelu" na obálce jsem čekala víc. Víc o vztahu člověk-kůň. Přišlo mi to chvílemi jak lovestory pro malé slečny, moc splácané, nedávající smysl. Ale jako jo.. číst se to dalo :-)

marketa4853
21.06.2018 2 z 5

Fantasy kniha, která je plná zajímavých momentů, ale i neuvěřitelně stupidních akcí. Pro milovníky koní a upírů skvělá volba. SPOILER : Proměnit psa v upíra?Proměnit koně v upíra? To už bylo i na mě moc.

Autorovy knížky

Pavla Melecká