Poutníkův dar

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Sedm rozhodnutí, která pozitivně ovlivní váš život. Andy Andrews v této knize vypráví fiktivní příběh Davida Pondera, aby vzbudil zájem čtenáře strhujícím příběhem a zároveň mu předal pokyny k pozitivnímu myšlení. Ponderovo trápení začíná ztrátou zaměstnání, sebedůvěry a následně i chuti žít. Po sérii životních proher Ponder po autonehodě upadá do bezvědomí a tajemně prochází sedmí významnými historickými událostmi. Setkává se s takovými osobnostmi, jako je Abraham Lincoln, Anne Franková, král Šalomoun, Harry Truman a Kryštof Kolumbus. Každý mu předá jedno z klíčových rozhodnutí, o nichž Andrews tvrdí, že jsou nezbytná pro osobní úspěch, vedou k pozitivním změnám a pomáhají při překonávání životních překážek....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345580/big_poutnikuv-dar-1Wy-345580.jpg 4.218
Žánr:
Literatura světová, Osobní rozvoj a styl

Vydáno: , Návrat domů
Originální název:

Traveler's Gift. Seven Decisions that Determine Personal Success, 2002


více info...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Poutníkův dar

Kopretina
27.11.2022

Pěkné. Občas si musíme znovu uvědomit, co je fakt důležité a potřeba.

MarkétkaD
16.09.2022

Mlska na víkend. Velmi pěkně se četla, poučná, zajímavý a poutavý příběh. Od A. A. Jsem četla už Ten, který si všímá. A opět nezklamal. Seberozvojová.


msjadepaton
17.06.2017

No, bylo to...hezké. Pro mě ale možná trochu moc násilně podané. Líbilo by se mi, kdyby třeba David zůstal v každém tom období déle, jenže to už by asi byla zase jiná kniha. Tohle bylo prostě něco jako Čtyři dohody, jen maskované jako vyprávění. Moc příběhu tam ale nebylo.
Připadalo mi to takové nijaké. Když už čtu esoteriku, tak mám ráda, když je to zabalené v pořádném příběhu, tak, jako to dělá třeba Gounelle. Bohužel takových je málo a často jsem zklamaná, protože se ukáže, že příběh je jen uměle vykonstruovaný tak, aby se na něj dala nasadit přednáška. To se mi stalo u Sharmy a přesně tenhle problém jsem měla i u téhle knihy.
Takže bylo to milé počtení, alespoň to minimum příběhu, co tam bylo, ale očekávala jsem od toho trochu něco jiného.

rfa
23.12.2013

Velmí poučná, čtivá a zároveň né moc obsáhlá.
Radost číst tyto knihy. Díky za ní !

nokid
22.12.2011

Silný lidský příběh. O tom, jak i nenápadný jedinec může pohnout kolem světových dějin.