Pouť

Pouť https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/37997/pout-37997.jpg 3 43 6

Román s lehce kriminální zápletkou o mladém chlapci, který se snaží prosadit a hlavně opustit malé město na severu Čech.

Lele61
01.11.2023 3 z 5

Pavel Frýbor tak, jak ho všichni velmi dobře známe z jeho předchozích knížek. Tentokrát jde o román s kriminální zápletkou z prostředí typického maloměsta, líčící příběh hlavního hrdiny ambiciózního mladého muže Petra, který se snaží za každou cenu v životě prosadit. Celkově průměr.

Adapa
22.04.2022 3 z 5

Docela nuda a hlavně konec mě zklamal. Dobře nastudované prostředí anonymního maloměsta a lidí v něm. Ambiciozní Petr se snaží jít za svým cílem, ale naráží na mantinely.
Ve své době to muselo být velmi citlivé téma. Hlavně kritika kádrových postupů, kandidáti do KSČ, udavačství atd. Ale vyčpělo to.
Během čtení se mi doma podařilo knihu založit a skoro 14 dnů jsem ji hledal, takže po dvou týdnech přestávky jsem se nějak ztrácel v postavách a byl jsem rád, že to konečně dočtu.

martin3554
11.12.2019 3 z 5

Klasika, sex, podvody a femme fatale. To je prostě Pavel Frýbort.

lucinka5264
31.05.2015 2 z 5

Kniha nebyla špatně napsaná ale nelíbil se mi konec. Trochu to vypadalo jako kdyby spisovatel nevěděl jak děj rozuzlit a tak vybral nejabsurdnější možnost, která ho zrovna napadla.

Niki
05.12.2012 5 z 5

Jedna z nejlepších knih od Frýborta!

jprst
29.12.2011 3 z 5

Na dobu svého vydání docela odvážné. Autor měl dobře přečtený život v malém městě a spoustě jeho čtenářů se musely postavy tohoto příběhu zdát docela známé a některé možná viděli i v zrcadle.