Mopslíci z ledového severu

Mopslíci z ledového severu https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/287059/bmid_potrhla-dobrodruzstvi-mopslici-z-le-P60-287059.jpg 5 18 5

Potrhlá dobrodružství série

< 3. díl

66 × 4 = 264 = vítězství?!? Jen jednou za život se pořádá závod na zamrzlý konec světa. Cena pro statečného vítěze? Nevyčíslitelná! Pocit dokonalého štěstí, že to dokázal!!! Není to totiž žádná sranda. Cestu k cíli ohrožují sněžní obři, mořské nestvůry a tlupy hladových yettiů. Šen a Sika nemohou odolat touze po dobrodružství a hlavně po vítězství. Čekají na ně silní soupeři, ale ti na rozdíl od nich nemají šestašedesát mopslíků, a tedy saně poháněné dvěma sty šedesáti čtyřmi tlapkami. To by v tom byl mops, aby nevyhráli.... celý text

Renike
12.03.2024 5 z 5

Jako majitelce mopse mě trošku vadí slovo mopslík nebo mopslíci, ale jinak příběh pro děti určitě zajímavý.

Ctirada
12.12.2022 5 z 5

Příběh je potrhlý tak akorát, spíš dobrodružná pohádka s milými hrdiny a tradičním poselstvím. Jazyk není přehnaně květnatý, ani příliš zjednodušený a o krásné ilustrace není nouze.

gretl74
16.11.2022 4 z 5

Dítko miluje všechny "placaté čumáčky", takže nám tato knížka nemohla uniknout. Bála jsem se, aby to nebylo až moooc originální a ujeté, ale nakonec se konalo příjemné překvapení. Příběh s netradičními hrdiny má dobře nadávkované dobrodružství, napětí, humor, roztomilost i nějaká ta vážnější poselství. Moc se nám líbilo! Doporucujeme!
4,5*

Verča16
10.10.2018

Od spisovatele mám moc ráda knihy. Ještě mi zbývá jedná. I když píše spíše pro menší mě to přijde super. Mopsici mě zatím nejvíce bavili doporučuji všem!

Verča91
26.09.2016 5 z 5

Velmi zajímavý příběh a mopsících a o tom jak se ztratili :-) Jen mě na knize vadí, že tam všude píšou mopslíci když jsou to MOPSOVÉ. Ale jinak příběh byl moc pěkný a někdy si to ráda znovu přečtu :-)

mops

Kniha Mopslíci z ledového severu je v