Dortouni útočí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Astra a její rodina letí k novému domovu na planetu Nova Mundi. Když se kosmickou lodí rozezní poplach a varování před nebezpečným útokem, Astra a její robotický kamarád Pilbím se nestačí divit. Napadli je zákeřní dortouni: zabijácké zákusky, pažravé dortíčky a dravé dorty! Jak je možné, že sladkosti, na kterých si měli cestou pochutnat, ožily a chtějí celou loď zničit? Astře a Pilbímovi nezbývá nic jiného, než je zastavit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/289711/potrhla-dobrodruzstvi-2-dortouni-ut-BMk-289711.jpg 4.28
Série

Potrhlá dobrodružství 2.

Žánr
Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (ČR)
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Dortouni útočí

Přidat komentář
eraserhead
03.09.2017

Dortouny jsem objevil u synova kamaráda a zběžným prolistováním mě kniha hrozně zaujala. Hlavně povedenými ilustracemi. Když jsem na knihu pak narazil v knihkupectví, okamžitě jsem ji synovi koupil a začali jsme před spaním číst. Musím říci, že mě kniha bavila o něco více, než jeho. Parádní mix sci-fi dobrodružství s lehce horrorovými pasážemi. Hodně dobře napsané, chytlavým a strhujícím způsobem. A samozřejmě doplněno výbornými ilustracemi. Nevím jak syn, ale já se k Dortounům jistě někdy vrátím.

Annkag
23.07.2017

Velmi som sa nasmiala.U nás doma sa čítala dcérke pred spaním a vrele odporúčam všetkým rodičom ktorý chcú priživivovat detskú fantáziu príbehmi plnými šialeností.


Doporučujeme

Girl Online
Girl Online
Stránky světa
Stránky světa
Otroci ze Sokora
Otroci ze Sokora
Hrdina Nik
Hrdina Nik