Potíže s Klárkou

Desetiletá Klárka jako jediná z rodiny přežila leteckou katastrofu. Od té doby žije v dětském domově. Do pěstounské péče ji chtějí manželé Knotkovi. Klárka se brání, strachem před násilným umístěním v rodině začne koktat. Knotkovi chovali koně, kozu, králíky. Klárka miluje zvířata. Věří, že díky nim v rodině nějaký čas vydrží. Zjišťuje, že Knotkovi bydlí v rodné vesnici jejích prarodičů a maminky. Dům po nich jednou Klárka zdědí. Tajuplný dům Klárku láká. Dostane se pouze do seníku. Objevuje v něm maminčin koutek, najde tajuplný klíč. Hodlá se pustit do pátrání, ke kterému ji nabádal vzkaz na hrobě pozůstalých. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30640/potize-s-klarou-30640.jpg 4.626

Klárka (1.)

Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Petra (ČR)

blackhorse
25.08.2017

Prostě super knížka. Rozhodně doporučuji. Chystám se si koupit i 2. díl

medlovice
03.04.2017

Nejdříve jsem četla druhý díl. který mě bavil a pak teprve první,který mě nebavil. Nemá ten nádech dobrodružství to léto a dětské hry a tajemno , poznat nepoznané, koktání otravovalo při čtení , Klára si mé sympatie nezískala.

tatafa
07.01.2017

Krásná a velice čtivá knížka. Vřele doporučuji!

katty999
30.06.2014

kniha se mi velice líbila ale nelíbilo se mi že udělali druhý díl a nelíbil se mi ten konec

Věra Řeháčková

Věra Řeháčková