Potíže s Klárkou

Potíže s Klárkou https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/30640/mid_potize-s-klarkou-EW1-30640.jpg 4 39 7

Klárka série

Desetiletá Klárka jako jediná z rodiny přežila leteckou katastrofu. Od té doby žije v dětském domově. Do pěstounské péče ji chtějí manželé Knotkovi. Klárka se brání, strachem před násilným umístěním v rodině začne koktat. Knotkovi chovali koně, kozu, králíky. Klárka miluje zvířata. Věří, že díky nim v rodině nějaký čas vydrží. Zjišťuje, že Knotkovi bydlí v rodné vesnici jejích prarodičů a maminky. Dům po nich jednou Klárka zdědí. Tajuplný dům Klárku láká. Dostane se pouze do seníku. Objevuje v něm maminčin koutek, najde tajuplný klíč. Hodlá se pustit do pátrání, ke kterému ji nabádal vzkaz na hrobě pozůstalých.... celý text

jaja4
02.08.2023 4 z 5

Veľmi milé, pozitívne, ale až príliš detské. 2. diel čítať nebudem. Text mi pripomínal socialistické knižky, napr. Tajemství proutěného košíku.

Ana72154
14.05.2020 4 z 5

Oddechová kniha, určitě si přečtu i druhý díl.

Ann98
03.02.2019 5 z 5

Pěkné čtení, velmi oddechové, kniha se čte vyloženě sama, jelikož má i poměrně malý počet stránek. I tento díl se mi líbil, ale druhý díl mě svým obsahem oslovil maličko víc. Nicméně celou dilogii musím zhodnotit jako velmi povedenou. Pro desetileté čtenáře naprosto vhodná volba.

blackhorse
25.08.2017 5 z 5

Prostě super knížka. Rozhodně doporučuji. Chystám se si koupit i 2. díl

medlovice
03.04.2017 2 z 5

Nejdříve jsem četla druhý díl. který mě bavil a pak teprve první,který mě nebavil. Nemá ten nádech dobrodružství to léto a dětské hry a tajemno , poznat nepoznané, koktání otravovalo při čtení , Klára si mé sympatie nezískala.

tatafa
07.01.2017 5 z 5

Krásná a velice čtivá knížka. Vřele doporučuji!

katty999
30.06.2014 5 z 5

kniha se mi velice líbila ale nelíbilo se mi že udělali druhý díl a nelíbil se mi ten konec