Potěšení

Potěšení https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46755/bmid_poteseni-qCc-46755.jpg 3 44 6

Douglas MonCrieff byl kdysi nechvalně proslulým pirátem, zvaným Drak z Darienu. Jediným škrtnutím králova pera obdržel titul skotského hraběte - a královský příkaz chovat se rozumně. Douglas, pronásledovaný hříchy minulosti, zvyklý žít jako nemilosrdný predátor, nyní vstupuje na nebezpečnou cestu k nápravě. Princezna Rowena z Hartzburgu, nevinná dědička, která se ocitne v ohrožení, prchá na Vysočinu, na tajemnou schůzku s Douglesovým váženým nevlastním bratrem. Jeho bratr se však nedostaví a Douglas pojme plán skrýt před Rowenou svou hanebnou minulost a získat tuto půvabnou perlu pro sebe. Ale princezna má své vlastní plány. Rowena není žádné bezmocné děvčátko, jak Douglas předpokládá, ale královská divoška, která se už nemůže dočkat, až zkrotí svého draka... Na odlehlém skotském hradě se odhalují tajemství a dostávají průchod touhy, jak Douglas a Rowena spojují své síly v boji proti strašnému nepříteli. Pirát, který doufal, že se princezny zmocní, nyní zjišťuje, že v sázce je její nevinnost - i její srdce.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Oldag

Delight , 2001

petraj30
07.11.2019 3 z 5

Spisovatelka má opravdu velmi vtipné knihy, skoro jsem brečela smíchy, ale příběh jako takový opravdu nic moc. Knihu zachránily vtipné dialogy, takže asi 60%
Ale věřím, že spisovatelka má lepší knihy a její humor je jedinečný, takže se těším na další její knihy

Barbora H
01.04.2017 1 z 5

Nic moc...

DUNIKO
05.03.2017 5 z 5

Pěkné vtipné.

moudivlacek
03.09.2015 5 z 5

Děj sice není nic moc, ale plno komických situací, které mě donutily se smát, stojí za to.

badinka4
07.11.2013 1 z 5

S tím souhlasím,žádný zajímavý příběh,autorka má i lepší knihy

Attirantef
26.08.2013 3 z 5

No přečetla jsem to, ale dalo mi zabrat se tím prokousat.