Posvátná geometrie platonských těles

Posvátná geometrie platonských těles https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/202881/bmid_posvatna-geometrie-platonskych-tele-202881.jpg 5 2 2

Útvary posvátné geometrie, platónská tělesa a koule, jsou základem všeho, co na tomto světě existuje. Vytvářejí čisté, jasné, vysoce vibrující a strukturované zprávy. Tyto světelné informace posvátné energie dokáží znovuobnovit posvátnost všech věcí a tím je i uzdravit. Nám lidem pomohou posunout vědomí na vyšší úroveň a navázat kontakt s vyšším vědomím. Získáme tak nové poznatky, například schopnost urychlit proces světelného těla, vyléčit staré rány v energetických polích, souznít s plánem své duše a tím si také zvýšit sebevědomí. Tato pokroková kniha vás seznámí s posvátnou geometrií, se způsoby jejího praktického využití a současně vás doprovodí na napínavé cestě k sobě samému. Najdete v ní množství detailních informací, meditací a cvičení k Metatronově krychli i každému jednotlivému tělesu. Navíc se s vámi Jeanne Ruland podělí o své osobní zkušenosti získané v Sínch Amenti a nabídne vám zasvěcovací meditaci. Její kniha ukazuje, že všechno, co nás obklopuje, je tvořeno energií "převedenou do formy", tedy "in-forma-cí". Naučíme-li se rozumět zákonitostem posvátné geometrie a používat je v životě, posílíme tím lásku, uzdravení, úspěch, blahobyt i štěstí.... celý text

Duchovní literatura , Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Anag

Die Heilige Geometrie der fünf Elemente , 2010

Šarming
Šarming
22.06.2020 5 z 5

Kniha, kterou jsem četla v Covid karanténě, při únicích do jarního lesa mi svým mírným tónem pomáhala nacházet v živlech a modlitbách klid a sebe. Mnoho modliteb jsem prakticky zkoušela. Je to velmi cenný souhr moudra (něco mezi tajemstvím kabaly, tarotu a východních nauk). Dá se říct, že mi restrukturalizovala a obohatila život. Děkuji autorkám a doporučuji osobně prostudovat

Mondie
Mondie
22.07.2015 5 z 5

Když by k této knize někdo něco napsal, budu velice vděčná. Uvažuji o koupi, ovšem jak nemám možnost na knihu sáhnout, přičichnout a prolistovat, je to dilema. Samozřejmě nic extra nového než co je v knize PRASTARÉ TAJEMSTVÍ KVĚTU ŽIVOTA 2.díl, zřejmě příliš neobjevím, nebo ano? Asi tam mají i chybu, jde o síň Amenti v Egyptě, leda že... Jistě však narozdíl od Drunvala půjde o pravo-hemisferový, ženský pohled na věc, což mne láká o to víc. Děkuji za nějaký názor :)

pět elementů (živlů, prvků), wu-sing hexaedr tetraedr ikosaedr oktaedr dodekaedr koule posvátná geometrie

Autoři knihy

Jeanne Ruland
německá, 1966
Gudrun Ferenz
německá

Kniha Posvátná geometrie platonských těles je v