Postel, hospoda, kostel ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Není kněz jako kněz – Zbigniew Czendlik je toho skvělým důkazem. Studium Bible je podle něj nuda, nerad zpovídá své farníky, a chce-li někdo pokřtít, dlouho ho odrazuje. Miluje ženy, rád si pochutná na dobré whisky, v hospodě je jako doma. Co má napsáno na dveřích ložnice? Proč se mu nelíbilo ve Vatikánu? Jak zvládá celibát? K čemu by vedl své děti a co je v životě nejdůležitější? Ale hlavně – jak to, že u nás nemáme natřískané kostely? Tato kniha vám odpoví na mnoho podobných otázek. Nahlédnete do soukromí jednoho pozoruhodného muže a zjistíte, jak vnímá mezilidské vztahy, život i Boha. Není vyloučeno, že vás zbaví některých předsudků a zkreslených představ, proto ji čtěte pouze na vlastní nebezpečí....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/314263/postel-hospoda-kostel-OJo-314263.jpg 4.3666
Žánr
Duchovní literatura, Biografie a memoáry
Vydáno (ekniha), Argo
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (241)

Kniha Postel, hospoda, kostel

Přidat komentář
Vivetkav
11. dubna

Pro mě velmi zajímavá kniha.. humorná psaná životem a krásným pohledem na čechy a českou zem .. vyvolala ve mě spoustu uvědomění a na konci jsem měla pocit, že ji potřebují číst hned znovu

Renca.ch
05. dubna

O knížce jsem dlouho slyšela i o talk-show,s kterými jezdili po republice k této knize. Zajímavé čtení, některé pasáže kontroverzní, s něčím jsem se ztotožňovala,s některými názory ne.První polovina velmi zajímavá, v druhé polovině mi některé otázky moderátorky nesedly, některé témata se pořád opakovala,jiné odpovědi useknuté, nerozvinuté.


Veroba
04. dubna

Krásná kniha. Takové pohlazení po duši.

MarkétaKočí
09. března

Krásné povídání, mám pana Czendklika moc ráda. Dokáže pro mě složité věci vysvětlit jednoduše a nutí mě dál nad nimi přemýšlet. Určitě si ji někdy znovu přečtu a má jisté místo v naší knihovně.

KLADIK
16. února

Zajímavý člověk.

Opatov
10. února

Knížka se hezky poslouchá. Neříkám, že se ztotožňuji se všemi názory, které v ní zazněly. Ale důležité je, že církvi by určitě některé prospěly.
Možná, že potom by lidé navštěvovali kostely a bohoslužby častěji a se zájmem.

MaxQ
30. ledna

Podle arcibiskupa Duky jeden Czendlik není problém. Deset Czendliků by už byl problém. Bohužel je to naopak. Problém církve v Česku je, že má jen jednoho Czendlika a ne deset nebo raději sto.

pichova.veru
13. ledna

Skvela kniha. Doporučuji přečíst. Pan farář je velice inspirativní clovek

1 ...