Poslové úsvitu

Podtitul: Učení Plejáďanů sdělené obyvatelům Země

Autorka prostřednictvím mimosmyslového vnímání komunikuje s mimozemšťany a přejímá jejich poselství lidstvu.

https://www.databazeknih.cz/images_books/31_/31644/poslove-usvitu-31644.jpg 4.57

Bringers of the Dawn (1992)

Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno:, Alternativa

magdalena7061
01.12.2017

Pro mě velmi poučná knížka, ke které se budu vracet. Jsou v ní myšlenky, se kterými většina z nás souzní. Může nabídnout nový pohled na různé aspekty života.
Mě motivovala k tomu, abych si šla více za svými cíli. Připomněla mi, co je v životě důležité a dodala důvěru ve svou vlastní moc - kterou máme všichni a nemáme na ni zapomínat, protože pomocí ní tvoříme svět. ❤

Mondie
24.07.2015

Mne toto celé zaujalo na youtube jako audio cca 4 roky zpět, právě čtu a doporučuji, více přidám po přečtení. Plejádský smysl pro humor je mi blízký. Zas jsem u toho, co přidám do popisku k více knihám. Vše do sebe zapadá. Nutno podotknout, že dílko je z roku 1988 a nyní víc než aktuální k pochopení toho, oč tu běží na naší krásné a jedinečné planetě ZEMI. Sdělení koresponduje s D. Melchizedekem, J. Narby, S. Gewain, L.L. Hay. Především pak s E. Tollem a jeho "Mocí přítomného okamžiku", neboť to je oč tu běží. Samotná idea, že myšlenka tvoří je základ pro pochopení širších souvislostí. Tady a teď, na co myslíš, tím si vytváříš svou realitu, proto si človíče nestěžuj, nefňukej, že ti "někdo ubližuje". Mlčky s tím souhlasíš, nejsi oběť, nejsi bezmocný. Byla ti/nám byla pozměněna DNA z 12 šroubovic na 2, proč, pojmeš v této a jiných výtvorech od zmíněných autorů, především D. Melchizedeka a K. Simone/ THOVT - "Projekt lidstvo". Tato díla shledávám jako základní pilíř k porozumění těm, kdož se ptají a nepřebírají omezené názory, vytvořivši někým "jiný". Jenže jsme jedním, oddělování je velký klam, past...
DOPORUČUJI TI, ČTI A PROCIŤ

JosefJosef
11.10.2014

Výborné čtení, při dalším a dalším čtení dostáváte další i pulzy ( další pochopení něčeho co jste dříve pouze přehlédl nebo nepochopil) k pochopení toho, proč jste tady, co tady máte dělat a kam jdete. Poznáváte vlastně sami sebe. Pouze jenom při čtení se napojujete na Nebe, protože jsou to pravdivé informace od Andělů Nebe. Tyto informace (při jejich praktikování v životě) vás posouvají vibračně výše, posouváte se duchovně blíže ke Stvořiteli.

gersie
29.03.2014

Docela náročné čtení (alespoň mně to tak připadalo). Když jsem se prokousal spoustou informací, dalo mi to spoustu možností
k zamyšlení.....a toho si u literatury obzvláště cením.