Posledný let generála Štefánika

Posledný let generála Štefánika https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/331487/bmid_posledny-let-generala-stefanika-dHJ-331487.jpg 2 3 3

Literárna reportáž, ktorá sa zaoberá záhadnými okolnosťami leteckého nešťastia, pri ktorom zahynul M. R. Štefánik. Celú udalosť vníma v širších spoločensko-politických súvislostiach a na základe vlastného výskumu prináša mnohé dosiaľ neznáme skutočnosti.

Chingiz
30.01.2019 odpad!

Jedna hviezdička by bola vela. Žiadne také fakty, ktoré by ste si nenašli inde. Zato takmer každá veta nový odstavec, takmer každá veta končí "velavýznamnými" troma bodkami. Ruší to a obťažuje. Ani literatúra, ani publicistika, ani literárna reportáž. Študáka na gympli by s tým vyhodili od maturity.

Ivan F
29.08.2017 1 z 5

Nejdem komentovať, pretože kniha je plná zášti a nepodložených tvrdení ... teda aspoň vydanie z roku 1991, možno odvtedy sa objavili nové fakty a dôkazy. V každom prípade je to však smutné čítanie.

DivnýJanko
07.06.2017 4 z 5

Je nám všetkým jasné, že lietadlá významných štátnikov nepadajú len tak. Že? Raz sa táto vražda dorieši a opäť sa ukáže, že Pravda sa nedá dlho, rovnako ako Slnko a Mesiac, skrývať.

Milan Rastislav Štefánik, 1880-1919

Milan Vároš
slovenská, 1937
1964  83%Hitler žije, chyťte ho!
1989  71%Osudy zlatých pokladů
1991  33%Posledný let generála Štefánika