Hra na lásku

Hra na lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/4035/bmid_hra-na-lasku-6hG-4035.jpg 4 79 13

Poslední zůstává série

Londýn, 1854. Žádný rozumný muž se do ženitby nežene. Na druhou stranu každý šlechtic dobře ví, že jednoho dne bude muset dostát svým povinnostem. A tak se čtyři nejžádanější gentlemani z Londýna rozhodli uzavřít sázku vítězem se stane ten, kdo vstoupí do manželství jako poslední. Gideon Pearsall se domnívá, že jeho vyhlídky jsou z celé čtveřice nejlepší. Jeho zkušenou náručí už prošel bezpočet žen, aniž ho některá z nich dostala do chomoutu. Stejný osud naplánoval i pro lady Chesterovou, nejskandálnější krásku z londýnských salonů. I s ní hodlá Gideon prožít žhavý románek, který skončí rozchodem na úrovni, nikoli svatbou. Oslnivě krásná Judith se nebrání žádnému dobrodružství ovšem vždy se musí hrát podle jejích pravidel. A protože jedním z jejích pravidel je vyhnout se vdavkám za každou cenu, mohli by s Gideonem vytvořit ideální pár. Vášnivé polibky a spalující doteky měly být vše, co si navzájem dají. Brzy se ale mezi ně začne vkrádat neodbytná otázka: je možné naslouchat hlasu srdce, když láska má být pouze hrou?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

A Little Bit Wicked , 2007

rampapa
16.05.2022 5 z 5

Tak tohle bylo krásné a nádherné. Zamilovala jsem si tuhle sérii. Gideona jsem si hnedka zamilovala. Judith byla prostě úžasná. Moc se mi líbil jejich příběh. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

petraj30
04.01.2021 4 z 5

Byl to pěkný příběh s plynulým a někdy i humorným dějem. Dobře se to četlo, i když každý ví, jak tyto příběhy končí, téměř vždy jsou okořeněny nějakou zajímavou a napínavou zápletkou. Tady to oživení děje trochu chybí, ale i přesto jsem překvapená, že se to čte chvílemi i samo. Tady jsou sice jen intriky, ale jak je vidět i to stačí na pěkný příběh.
Gideon se mi moc líbil, ale Judith by potřebovala proplesknout, třeba by se jí rozsvítilo.
Myslím, že Gideonova tetička tam měla mít více prostoru a s tou Judithinou "sestřičkou" bych si taky v jistých směrech více pohrála. Bylo to pěkné, ale trocha toho oživení by ničemu neuškodila

Kiwicatko
10.10.2019 3 z 5

Pekny pribeh, ale cetla jsem i lepsi, ktere me prece jen vic vtahly do deje. Nicmene i tak musim rict, ze jsem si to uzila a pekne u toho odpocinula :)

moudivlacek
03.09.2019 3 z 5

Pěkná oddechovka, i když já nemám ráda moc lidi, co si zahrávají s city druhých. A zvlášť když sami poznali bolest a zklamání od blízkých. Každopádně spolek gentlemanů se mi líbil, ale hlavně tetička Gideona. Ta měla opravdu zlaté srdce. A její závěrečné vměšování zachránilo šanci na společné štěstí Gideona a Judith.

JanaPET
23.05.2019 5 z 5

Naprosto perfektní romantická oddechovka :-)

Jája92
10.02.2018 4 z 5

První díl, který mě navnadil na další pokračování. Typická červená knihovna.

martinka.50
30.11.2015 3 z 5

Nemohu si pomoci. Tahle kniha se mi bohužel strašně vlekla..

havrmoni
27.09.2015 5 z 5

Krásná romantická četba. Pokud chce někdo nějakou ,,duchaplnou četbu" ať neleze do tohoto žánru. Je to pro mě odpočinkové čtení,tak jako jsem hltala pohádky v mládí teď hltám toto a vůbec se za to nestydím. Nekritizuju co kdo čte hlavně,že čte.Víc mi vadí lidi co nečtou vůbec. Abych to schrnula tohle bylo úžasné a těším se na další díl .

Aracely
31.03.2015 5 z 5

Nesouhlasím že kniha nemá příběh a že nemá pokračování. To paní " svitim " asi neumí pořádně koukat ... Tohle je první díl a má to 4. Mě se moc líbí jak autorka Píše. Její knihy hltám od začátku do konce. Překvapivě jsem tuto knihu četla jako poslední, ale to vůbec není znát. Jen už vím kdo se dá s kým dohromady :-)
Já celou sérii doporučuji.
A těším se na její další sérii :-)

Pest
07.10.2014 3 z 5

Souhlasím s tím, že se kniha četla snadno; koneckonců romantický žánr to má v popisu stylu. Abych si mohl o knize utvořit úsudek, musím z jejího obsahu něco vydolovat. Z romantiky toho nikdy moc nebude, protože je to četba především oddechová, zidealizovaných vztahů, k tomu přizpůsobených dějů a zpravidla očekávání šťastných konců. Paní "svitim" přece věděla do jaké četby se pouští a potom ji posuzuje z pozice náročného čtenáře. Duchaplnosti v romantice je jako šafránu. Co však posoudit mohu, je spisovatelova kreativita v daném žánru. Ta mi může vyhovovat nebo nemusí, ale romantika v dnešní literární podobě je založena především na dialozích. :)
Kniha je vcelku dobře napsaná, čtivá, ale překvapivě - závěr si autorka až moc zjednodušila. Kdo je zaměřen na romantickou literaturu, mohu ji doporučit.

Poutnice
12.08.2014 4 z 5

knihu jsem přečetla doslova jedním dechem. Čte se lehce a je jedno, jestli ji čtete jako první nebo jako poslední - stejně jako ostatní knihy serie je i tahle odděleným příběhem.
Velmi osvěžující je také to, že se skoro celá děla v dialozích, takže o to rychleji se četla (myslím ale, že je to i v dalších knihách série)

svitim
26.03.2014 1 z 5

Opravdu ''duchaplná'' kniha. Žádný příběh, pouze dialogy - má mě rád- nemá mě rád. Počáteční sázka o to, kdo se ožení jako poslední nemá v příběhu žádné pokračování, je to o ničem, vše si přečtete na přebalu knihy, žádná zápletka, prostě nic.......

modranka
01.06.2012 5 z 5

Pekný dobrodružno - romantický príbeh. Intelignetná zápletka, inteligentné dialógy. Odporúčam prečítať.